ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Суббота, 2020-02-29, 11:20 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Якісні характеристики товарів, послуг

     Теплозабезпечення м.Кіровоград здійснюється за рахунок централізованого та індивідуального теплопостачання.

     Централізоване теплопостачання   третини міста  за територіальним розподілом забезпечує  ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».  

    Загальна встановлена потужність всіх котелень ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” складає 617,8 Гкал/год. Джерелами теплової енергії на підприємстві є 31 газова котельна, в тому числі 3 блочно-модульні котельні, (працюючих — 20 котелень, 11 котелень — знаходиться в резерві), 26 центральних теплових пунктів (працюючих 5 теплових пунктів, 21 тепловий пункт — не експлуатується). Кількість котлів, встановлених на котельних підприємства — 117 од, з них в роботі — 64 од. Довжина теплових мереж підприємства у двотрубному вимірі становить 150,498 км. Також на технічному обслуговуванні ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” знаходиться 3 котельні лікувальних закладів.

      Більшість котелень підприємства обладнані котлами з широким діапазоном потужності (від 0,5 до 35 Гкал/год).

      Основна частина теплової енергії виробляється в котельних з наступними типами котлів: КВГМ-100, ПТВМ-30, КВГ-6,5, ВК-21, НИИСТУ-5, Топаз-1500.

     Теплова енергія від котельних підприємства транспортується до споживачів магістральними та розподільчими тепловими мережами. Загальна протяжність теплових мереж становить 150, 498 км, з яких магістральні теплові мережі, якими теплова енергія транспортується від котельних до центральних теплових пунктів, складають 43,898 км, а розподільчі теплові мережі, якими теплова енергія транспортується від центральних теплових пунктів до споживачів, складають 106,6 км.

     Підприємство постачає теплову енергію 179 бюджетним установам міста та іншим споживачам, а також надає послуги централізованого опалення 21469 фізичним особам — населенню.

     Всі системи централізованого теплопостачання ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” є системами закритого типу, при цьому в якості теплоносія використовується вода. Регулювання параметрів теплоносія в мережах централізованого теплопостачання здійснюється у котельних шляхом регулювання температури теплоносія залежно від температури зовнішнього повітря відповідно до існуючих температурних графіків.

     Котельні підприємства використовують два основних температурних графіка: 115/70ºС та 95/70ºС.

      Впродовж опалювального сезону теплопостачання надається цілодобово.

 

     Згідно п. 3 “Правил користування тепловою енергією” затверджених постановою Кабінету Міністрів України 3 жовтня 2007 року за № 1198 якість теплопостачання  - це сукупність  термодинамічних, гідравлічних показників та кількісних параметрів теплоносія для задоволення потреб споживача згідно з умовами укладеного договору.

      Відповідно до п. 6 “Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” затверджених постановою Кабінету Міністрів України 21 липня 2005 року за № 630 централізоване опалення — це послуга спрямована на задоволення потреб споживача у забезпеченні нормативної температури повітря у приміщеннях квартири (будинку садибного типу), яка надається виконавцем з використанням внутришньобудинкових систем теплопостачання. 

     З метою дотримання вимог нормативних документів та надання послуги належної якості всі котельні та ЦТП підприємства працюють відповідно до затверджених органами місцевого самоврядування графіків температури теплоносія в залежності від температури зовнішнього повітря та режимних карт розроблених для кожного джерела теплопостачання. Крім того спеціалістами підприємства щорічно проводяться роботи по налагодженню теплових мереж з метою забезпечення необхідних гідравлічних параметрів систем теплопостачання споживачів.

     Вжиття вище перелічених заходів має на меті надання споживачам якісної послуги з централізованого опалення з дотриманням вимог нормативних документів.

 

Увага!

ВакансіїПогода

Календар
«  Февраль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2020