ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Вторник, 2018-05-22, 1:36 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 309
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 30 31 »

17 травня 2018 року відбулася прес-конференція голови правління ВАТ «Кіровоградгаз» Гладкого О.М., яка була присвячена підсумкам опалювального сезону 2017/2018 року у Кіровоградській області. Віддаємо належне спікеру, який досить пристойно, щирою українською мовою прочитав заздалегідь підготовлений текст своєї промови. На жаль, на цьому змістовні та суттєві пояснення пана Гладкого О.М. по суті зібраної конференції завершилися. В подальшому на запитання журналістів, представників громадськості «топовий спікер» не надав жодної вичерпної, аргументованої та прийнятної відповіді. Єдиним словосполученням, який використовував пан Гладкий О.М. у подальшому спілкуванні із учасниками прес-конференції, було «відповідно до чинного законодавства». В перервах між роздумами пана Гладкого О.М. над наступним запитанням, модератор прес-конференції намагалася встановити черговість питань і їх кількість, мабуть з метою недопущення зайвих та незручних запитань...

Загальна інформація | Переглядів: 3 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-05-17 | Коментарі (0)

Звертаємося  мешканців м. Кропивницький  з метою інформування про те, що з 01.05.2018 року впроваджено новий порядок надання субсидій. Пропонуємо  усім   використати право на зменшення  витрат на оплату  житлово-комунальних послуг. Для цього  потрібно звернутись до управління соціального захисту  населення за місцем Вашої реєстрації. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у управліннях соціального захисту населення.

Загальна інформація | Переглядів: 9 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-05-14 | Коментарі (0)

ДП «Кіровоградтепло» оголошує про наявність вакансій та запрошує на постійну роботу спеціалістів і робітників у сфері планування ,  бухгалтерського обліку та юридичної роботи, працівників інженерно-технічних служб та робітничих спеціальностей. Підприємство гарантує офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, гідну заробітну плату.

Загальна інформація | Переглядів: 9 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-05-07 | Коментарі (0)

Враховуючи значний суспільний резонанс, викликаний інформаційним повідомленням підприємства  про скасування  у судовому порядку рішень Міжвідомчої комісії про надання дозволів на встановлення автономного опалення, доводимо до відома найбільш емоційних дописувачів соціальних мереж наступну інформацію .

Загальна інформація | Переглядів: 14 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-04-26 | Коментарі (0)

     Протягом останніх років ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» неодноразово звертало увагу як відповідальних посадовців органу місцевого самоврядування, так і представників регіональних ЗМІ, про порушення Міжвідомчою комісією з влаштування індивідуального опалення міської ради вимог чинного законодавства щодо відключення окремих житлових приміщень в багатоповерхових будинках від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання.

     На підставі дозволів на від’єднання від централізованого опалення, що видавались Міжвідомчою комісією Кіровоградської міської ради протягом останніх 5 років та подальшим масовим хаотичним встановленням джерел автономного опалення в окремих квартирах багатоквартирних будинків, у місті склалася вкрай критична ситуація (в порівнянні з іншими містами України) у мережі системи централізованого опалення. З метою захисту порушених прав, підприємство подало судовий позов про визнання протиправними дій Міжвідомчої комісії при видачі дозволів на від’єднання від мереж централізованого опалення, та скасування таких, що були видані з порушенням чинного законодавства.

    Постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 5 квітня 2018 року у справі № 405/6254/16-а визнано протиправним та скасовано п. 2 рішення Міжвідомчої комісії по влаштуванню індивідуального опалення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, оформлене протоколом №5 від 15 липня 2016 року, яке є не чинним з моменту його прийняття. Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати прийняття.

      Таким чином, ДП «Кіровоградтепло» має законні підстави проведення нарахувань за надані послуги теплопостачання та зобов’язати власника відновити систему централізованого теплопостачання приміщення, яка діяла до прийняття Міжвідомчою комісією по влаштуванню індивідуального опалення виконкому Кіровоградської міської ради скасованого рішення від 15.07.2016 року шляхом приєднання опалювальних приладів квартири до централізованої системи теплопостачання.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 100 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-04-25 | Коментарі (0)

      Під час звітування підприємства перед депутатським корпусом міської ради щодо підсумків роботи в минулому опалювальному періоді особливу увагу приділили обговоренню питання стану збереження майна, переданого ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» відповідно до договору оренди ЦМК «Кіровоградтеплоенерго». Основне та допоміжне обладнання котелень було передано в оренду із майже вичерпаними термінами експлуатації (термін експлуатації понад 80% котелень перевищує 20 років). Діючі котли мали низький ККД (60 - 80 %), застарілу автоматику.

     У зв’язку із постійним хаотичним відключенням споживачів від мереж централізованого опалення, зниженням обсягів виробництва, підприємство вимушено було зупиняти і виводити із експлуатації застаріле теплогенеруюче обладнання та об’єкти теплового господарства, які не використовувались у виробничій діяльності підприємства. Станом на початок опалювального сезону 2017/2018 року із 24 орендованих котелень, які перебувають на балансі підприємства у складі орендованого ЦМК, 8 котелень не задіяні у виробничому процесі виробництва, транспортування та постачання теплової енергії у зв’язку із їх виведенням з експлуатації., зокрема і котельня по вул. Полтавській, 24б, стан якої так активно обговорюється соціальних мережах.

     Зазначена котельна буда виведена із експлуатації ще у 2012 році з перепідключенням споживачів до котельні по вул. А. Матвієнка (Башкірська), 3в.

     З метою запобігання викрадення чи пошкодження обладнання котельні, більша його частина, яку можливо було демонтувати , передана для зберігання на центральний склад підприємства. Але немає таємниці у тому, що впродовж останніх років значно збільшилась кількість крадіжок і пошкоджень майна багатьох підприємств : крадуть електродвигуни ліфтів, люки інженерних комунікацій тепло- , водопостачання, телекомунікаційні мережі, навіть електродроти під напругою зрізають. Не оминула ця доля і котельну по вул. Полтавська. Починаючи з 2014 року на цьому об’єкті було зафіксовано 18 фактів крадіжок і пошкодження майна на загальну суму понад 664 тис. грн. По кожному факту виявлення крадіжки чи пошкодження майна юридичною службою підприємства одразу були направлені відповідні заяви до правоохоронних органів - інше питання полягає у ефективності пошуку та покарання осіб, винних у пошкодженні комунального майна, що мало б діяти як профілактичний засіб вчинення подібних правопорушень, проте до цього часу підприємство не має інформації щодо ефективної роботи по пошуку та покаранню злодіїв.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 12 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-04-24 | Коментарі (0)

Відповідно до плану підготовки до опалювального періоду 2018/2019 року з 18 квітня 2018 по 03.05.2018 року ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА"   буде проводити гідравлічні  випробування на міцність і щільність теплових мереж .

Стан роботи підприємства | Переглядів: 19 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-04-16 | Коментарі (0)

У зв’язку із закінченням опалювального сезону 2017/2018 року, з метою раціонального використання фінансових ресурсів та економії витрат, на підприємстві встановлено 3 –денний робочий тиждень з 10 квітня 2018 року до початку опалювального сезону 2018/2019 року.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 26 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-04-10 | Коментарі (0)

У зв'язку з перевищенням середньодобової температури зовнішнього повітря +8ºС протягом останніх трьох діб, керуючись п.5 „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.05 № 630 та рішенням Виконкому Міської ради м. Кропивницького від 27.03.2018 р. № 151 «Про закінчення опалювального сезону 2018/2018 року» підприємство завершує опалювальний період. 7 квітня 2018 року (з 00 год.) припиняється робота котельних ДП «Кіровоградтепло» для надання послуг централізованого теплопостачання та постачання теплової енергії , крім котельних окремих лікувальних закладів, які перебувають на технічному обслуговуванні , відповідно до клопотань власників котелень.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 16 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-04-06 | Коментарі (0)

Згідно  з  Постановою 1037, що набрала чинність з 19 грудня 2015 року, на розмір щомісячної плати за послугу з централізованого опалення для населення без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії впливає, зокрема, значення коефіцієнта, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від показників, використаних під час розрахунку діючого тарифу (Кі). Якщо такий коефіцієнт більший за 1, розмір плати за послугу з централізованого опалення збільшується, якщо менший за  1, отже і розмір плати за послугу з централізованого опалення зменшується. Звертаємо увагу, що середня фактична температура зовнішнього повітря  у періоді, за який  виставляється плата, визначається як середньозважений показник на підставі офіційних даних Українського гідрометеорологічного центру (або іншої організації, що  має право на представлення метеорологічної інформації) щодо температури зовнішнього повітря в кожній з діб розрахункового періоду (місяця), протягом яких фактично надавалась послуга з централізованого опалення. Для нарахування плати за послуги з централізованого опалення ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» використовує виключно офіційні дані Кіровоградського обласного центру з  гідрометеорології  щодо фактичної температури зовнішнього повітря в кожній з діб розрахункового періоду, протягом яких фактично надавалася послуга з централізованого опалення.

Тарифи | Переглядів: 26 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-04-05 | Коментарі (0)

Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [73]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [151]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [40]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2018