ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Вторник, 2018-01-23, 11:00 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .ВакансіїОфіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 286
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 28 29 »

Минулий тиждень  для  мешканців нашого міста  був досить насиченим інформаційними  повідомленнями про відключення котелень підприємства з 15 січня 2018 року. Станом на 16 січня 2018 року всі котельні підприємства працюють у штатному режимі.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 4 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-01-16 | Коментарі (0)

У  зв’язку із необхідністю своєчасних розрахунків за енергоносії, підприємство звертається до споживачів підприємства усіх категорій: керівників підприємств,  госпрозрахункових організацій, бюджетних установ та фізичних осіб  з вимогою терміново погасити наявну заборгованість по послуги з теплопостачання! Від своєчасних розрахунків споживачів залежить стабільне проходження опалювального сезону 2017/2018 р. – адже тільки за такої умови підприємство матиме змогу розраховуватись  за спожитий природний газ  та отримувати  ліміти газу для   забезпечення роботи котельних у штатному режимі.


      Чи не найрезонанснішою подією кінця листопада минулого року в Кропивницькому стало відключення від теплопостачання кількох мікрорайонів міста в опалювальний період. Від тепла відключили сотні помешкань містян, школи, дитячі садки, навчальні заклади та інші об’єкти не через аварію, а через рішення однієї людини.

     Саме своїм «вольовим» рішенням голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий припинив газопостачання на котельні ДП «Кіровоградтепло». Чим поставив обласний центр на межу соціальної катастрофи. Пан Гладкий відверто і досить цинічно в цьому і зізнався на своїй прес-конференції. В нього зовсім не тремтіла рука підписати наказ про позбавлення тепла наших домівок.

     Враховуючи суспільний резонанс цих подій, міська рада міста Кропивницького на своєму засіданні прийняла рішення про крайню необхідність направлення звернення до голови правління ПАТ НАК «Нафтогаз України» (який є найбільшим акціонером ВАТ «Кіровоградгаз») з проханням дати належну оцінку діям Гладкого і замінити його на іншого керівника, досвідченого та компетентного у газових питаннях. Народний депутат від обласного центру Костянтин Яриніч звернувся до Прем’єр-міністра України, керівництва Генеральної прокуратури, Національної поліції та СБУ з вимогою дати негайну правову оцінку діям керівника «Кіровоградгазу». Нацполіція у Кіровоградській області розпочала кримінальне провадження щодо дій голови правління газопостачального підприємства. Очевидно, пан Гладкий не очікував такого перебігу подій і такої згуртованості громади. Тому йому довелося виправдовуватись, шукати винних, приписуючи їм корупційні схеми, відводити громадський гнів на керівників органів місцевого самоврядування та теплогенеруючих підприємств, звинувачуючи їх в цілому в усіх бідах держави, а конкретно ні в чому. Так, у новорічному номері тижневика «Україна-Центр», вийшло інтерв’ю Олександра Гладкого "Кировоградгаз: без політики та спекуляцій"

Стан роботи підприємства | Переглядів: 19 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2018-01-04 | Коментарі (0)

6 грудня  2017 року о 18.00.  ДП «Кіровоградтепло» завершило ремонті роботи по усуненню наслідків аварійної  ситуації, що виникла  06.12.2017 р.  через порив трубопроводу  в тепловій  камері по вул. Жадова,  і через яку було обмежено теплопостачання 51 житлового будинку та 2 дошкільних навчальних закладів. Після завершення ремонтних робіт   було розпочато заповнення тепломереж хімічно очищеною водою та поступове підключення споживачів до централізованої системи опалення.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 12 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2017-12-07 | Коментарі (0)

Звертаємось із наполегливим проханням терміново погасити наявну заборгованість за послуги з теплопостачання! В складних умовах сьогодення, ми повинні розуміти, що перебіг опалювального сезону залежить тільки від дотримання платіжної дисципліни , своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії , отримання номінацій на газ для роботи котельних підприємства у штатному режимі.


 4 грудня  2017 о 17.35  на шпальтах інтернет -  видання «Багнет» з’явилася інформація щодо  аварійної ситуації  на Південно- західній котельні ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»,  наслідок якої  без теплопостачання залишились будівлі житлового фонду, загальноосвітні заклади  та лікувальні установи. На час розміщення інформації на  зазначеному  сайті,  аварійна ситуація  на Південно-західній котельні, яка виникла 3 грудня 2017 року о 9.00,    була ліквідована вже як добу тому,  і інформація  про її усунення була розміщена в  ЗМІ  ( як в регіональних так  і загальнодержавних )  ще 3  і 4  грудня 2017 р.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 5 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2017-12-05 | Коментарі (0)

      На даний час на ДП «Кіровоградтепло» склалася критична ситуація, коли підприємство з об’єктивних причин не в змозі своєчасно розраховуватися за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України», зокрема внаслідок несвоєчасного проведення компенсації різниці в тарифах з Державного бюджету, розбалансованості законодавчих вимог щодо термінів розрахунків за природний газ та теплову енергію, наявності багатомільйонної заборгованості споживачів за спожиту теплову енергію, послуги з централізованого опалення. Підприємство не проводить розрахунки за спожитий природний газ у ручному режимі: оплата за спожитий газ автоматично здійснюється банківською установою з рахунків підприємства із спеціальним режимом використання, на які надходить оплата споживачів за надані послуги теплопостачання. Норматив перерахування коштів, що надходять як плата за постачання теплової енергії від усіх категорій споживачів на спеціальні рахунки підприємства, встановлюється окремими законодавчими актами і складає 90%.

      Тобто, 90 % усіх коштів, отриманих підприємством від споживачів, одразу направляється як оплата за спожитий природний газ на рахунки газопостачальних та газотранспортуючих та газорозподільних компаній і рівень розрахунків за спожитий природний газ на даний час складає - 84%.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 17 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2017-11-28 | Коментарі (0)

28 листопада 2017 року, в порушення рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яким заборонено відключення від газопостачання теплогенеруючих підприємств міста, ВАТ «Кіровоградгаз» відключено від газопостачання ще дві котельні ДП «Кіровоградтепло». Без теплопостачання залишилися 62 багатоповерхових житлових будинків, приміщення дитячих садочків №29 та 54, ЗОШ №29, ПТУ №2.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 17 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2017-11-28 | Коментарі (0)

   27 листопада 2017 року, в порушення рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ВАТ «Кіровоградгаз» здійснює самостійні заходи по примусовому відключенню котелень ДП «Кіровоградтепло» від газопостачання через наявну заборгованість за газ. Відключено 4 котельні , які забезпечують теплом житлові будинки та міські установи.

     При цьому сума заборгованості газівникам є меншою за заборгованість споживачів перед теплопостачальним підприємством.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 7 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2017-11-27 | Коментарі (0)

13 листопада 2017 року у програмі «Подробиці» телеканалу «Інтер» транслювався сюжет щодо критичної ситуації на найбільшому теплопостачальному підприємстві м. Кропивницький у період підготовки та початку опалювального сезону 2017/2018. Коментар щодо питань, порушених в інформаційному випуску телеканалу «Інтер» надав в.о. директора Таран А.В.

Стан роботи підприємства | Переглядів: 16 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2017-11-14 | Коментарі (0)

Категорії розділу
Загальна інформація [29]
Інформація про заборгованість [70]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [139]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [37]
Тарифи

Увага!Погода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2018