ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Воскресенье, 2019-02-24, 4:03 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна інформація

До уваги мешканців територіальної громади м. Кропивницький! Пропозиції до громадського обговорення.

До уваги мешканців територіальної громади м. Кропивницький!

Пропозиції до громадського обговорення.

 

         Відповідно до витягу з протоколу №18  засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке проводилось у формі відкритого слухання 13.11.2014 р., ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” пропонує до розгляду та обговорення  пропозиції щодо заходів по модернізації підприємства, які будуть включені до Інвестиційної програми на 2018 рік.

 

Пункт 1:  Заміна котлів КВС-80 на КСВа-2,0 (ВК-21) на котельні селища Гірниче.

         Котельне обладнання разом з водогрійними котлами КВС-80 на котельні селища Гірниче було введено в експлуатацію у 1970 році. Фактичний термін експлуатації котлів становить 47 років (при нормативному 15 років). Котли фізично зношені та морально застарілі, що призводить до виникнення аварійних ситуацій, погіршення якості послуги теплопостачання та понаднормових втрат теплової енергії при її виробництві.

Інвестиційною програмою ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА”  на 2018 рік в рамках заходу «Котельня с. Гірниче заміна котлів КВС-80 на КСВа-2,0 (ВК-21) м. Кропивницький» планується провести заміну чотирьох водогрійних котлів КВС-80 на два водогрійних жаротрубних котла КСВа-2,0 (ВК-21) загальною потужністю 4 МВт,  які є більш сучасні, що  надасть змогу поліпшити якість послуги, зменшити понаднормативні втрати та забезпечити безаварійну роботу котельні.

Загальний економічний ефект після  проведення заміни котлів на котельні складатиме 353,47  тис. грн. при орієнтовних капіталовкладеннях 1046,874 тис. грн., термін окупності проекту складатиме 3 роки.

 

Пункт 2: Модернізація теплових мереж від котельні по вул. Солдатській, 98 м. Кропивницький

Теплові мережі від котельні по вул. Солдатській, 98 було введено в експлуатацію у 1973 році. Фактичний термін експлуатації теплових мереж становить 44 роки (при нормативному 20 років). Теплові мережі фізично зношені та морально застарілі, що призводить до виникнення аварійних ситуацій, погіршення якості послуги теплопостачання та понаднормових втрат теплової енергії при її транспортуванні до споживачів.

Інвестиційною програмою ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” 2018 року в рамках заходу «Модернізація теплових мереж від котельні по вул. Солдатській, 98 м. Кропивницький» планується провести реконструкцію теплових мереж загальною протяжністю 205 м в двотрубному обчисленні із заміною на сучасні попередньо ізольовані пінополіуретаном трубопроводи та оптимізацією діаметрів трубопроводів відповідно до фактичного теплового навантаження споживачів.

Впровадження даного заходу дозволить значно підвищити надійність експлуатації теплових мереж котельні по вул. Солдатській, 98, покращити якість теплопостачання споживачів та значно скоротити втрати теплової енергії при транспортуванні.

Загальний економічний ефект після  проведення реконструкції теплових мереж від котельні складатиме 186,29  тис. грн. при орієнтовних капіталовкладеннях 676,55 тис. грн., термін окупності проекту складатиме 3,6 роки.

Пункт 3: Модернізація теплових мереж по вул. Волкова від котельні по просп. Промисловий, 8 м. Кропивницький

Теплові мережі по вул. Волкова від котельні по просп. Промисловий, 8 було введено в експлуатацію у 1976 році. Фактичний термін експлуатації теплових мереж становить 41 рік (при нормативному 20 років). Теплові мережі фізично зношені та морально застарілі, що призводить до виникнення аварійних ситуацій, погіршення якості послуги теплопостачання та понаднормових втрат теплової енергії при її транспортуванні до споживачів.

Інвестиційною програмою ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” 2018 року в рамках заходу «Модернізація теплових мереж по вул. Волкова від котельні по просп. Промисловий, 8 м. Кропивницький» планується провести реконструкцію теплових мереж загальною протяжністю 220 м в двотрубному обчисленні із заміною на сучасні попередньо ізольовані пінополіуретаном трубопроводи та оптимізацією діаметрів трубопроводів відповідно до фактичного теплового навантаження споживачів.

Впровадження даного заходу дозволить значно підвищити надійність експлуатації теплових мереж по вул. Волкова від котельні по просп. Промисловий, 8, покращити якість теплопостачання споживачів та значно скоротити втрати теплової енергії при транспортуванні.

Загальний економічний ефект після проведення реконструкції теплових мереж від котельні складатиме 200,67 тис. грн. при орієнтовних капіталовкладеннях 1750,993 тис. грн., термін окупності проекту складатиме 8,7 років.

Пункт 4: Модернізація теплових мереж від ТК-24 по вул. Вокзальній від котельні по просп. Промисловий, 8 м. Кропивницький

Теплові мережі від ТК-24 по вул. Вокзальній було введено в експлуатацію у 1978 році. Фактичний термін експлуатації теплових мереж становить 39 років (при нормативному 20 років). Теплові мережі фізично зношені та морально застарілі, що призводить до виникнення аварійних ситуацій, погіршення якості послуги теплопостачання та понаднормових втрат теплової енергії при її транспортуванні до споживачів.

Інвестиційною програмою ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” 2018 року в рамках заходу «Модернізація теплових мереж від ТК-24 по вул. Вокзальна від котельні по просп. Промисловий, 8 м. Кропивницький» планується провести реконструкцію теплових мереж загальною протяжністю 110 м в двотрубному обчисленні із заміною на сучасні попередньо ізольовані пінополіуретаном трубопроводи та оптимізацією діаметрів трубопроводів відповідно до фактичного теплового навантаження споживачів.

Впровадження даного заходу дозволить значно підвищити надійність експлуатації теплових мереж по вул. Вокзальній від котельні по просп. Промисловий, 8, покращити якість теплопостачання споживачів та значно скоротити втрати теплової енергії при транспортуванні.

Загальний економічний ефект після проведення реконструкції теплових мереж від котельні складатиме 142,74 тис. грн. при орієнтовних капіталовкладеннях 1171,743 тис. грн., термін окупності проекту складатиме 8,0 років.

Пункт 5: Модернізація теплових мереж від ТК-27 по вул. Вокзальній від котельні по просп. Промисловий, 8 м. Кропивницький

Теплові мережі від ТК-27 по вул. Вокзальній було введено в експлуатацію у 1978 році. Фактичний термін експлуатації теплових мереж становить 39 років (при нормативному 20 років). Теплові мережі фізично зношені та морально застарілі, що призводить до виникнення аварійних ситуацій, погіршення якості послуги теплопостачання та понаднормових втрат теплової енергії при її транспортуванні до споживачів.

Інвестиційною програмою ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” 2018 року в рамках заходу «Модернізація теплових мереж від ТК-27 по вул. Вокзальна від котельні по просп. Промисловий, 8 м. Кропивницький» планується провести реконструкцію теплових мереж загальною протяжністю 110 м в двотрубному обчисленні із заміною на сучасні попередньо ізольовані пінополіуретаном трубопроводи та оптимізацією діаметрів трубопроводів відповідно до фактичного теплового навантаження споживачів.

Впровадження даного заходу дозволить значно підвищити надійність експлуатації теплових мереж по вул. Вокзальній від котельні по просп. Промисловий, 8, покращити якість теплопостачання споживачів та значно скоротити втрати теплової енергії при транспортуванні.

Загальний економічний ефект після проведення реконструкції теплових мереж від котельні складатиме 135,16 тис. грн. при орієнтовних капіталовкладеннях 1049,932 тис. грн., термін окупності проекту складатиме 7,8 років.

 

Загальна сума Інвестиційної програми на 2018 рік по підприємству буде складати 5696,093 тис. грн.

Зауваження та пропозиції щодо зазначеного проекту  Інвестиційної програми на 2018 рік по ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” просимо надсилати  на електронну адресу підприємства kir-teplo@ukr.net, контактний телефон 56-92-07. Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів.

Категорія: Загальна інформація | Додав: Кировоградтепло (2018-02-14)
Переглядів: 130 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [163]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019