ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Среда, 2020-02-26, 5:16 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Інформація про заборгованість

У категорії матеріалів: 88
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 8 9 »

Сортувати по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

Підприємство звертається до  керівників міських установ і організацій,  мешканців міста Кропивницького із нагадуванням про необхідність неухильного дотримання платіжної дисципліни , проведення щомісячних розрахунків за послуги з теплопостачання,  недопущення накопичення  поточної   та негайної сплати наявної заборгованості за теплопостачання!

Інформація про заборгованість | Переглядів: 401 | Додав: Кировоградтепло | Дата: 2019-01-15 | Коментарі (0)

 Рівень розрахунків  мешканців  міста  протягом жовтня -  листопада 2018 року  є   критично низьким   і становить  –  1%! Cтаном на 12.12. 2018 року   населення міста  з урахуванням пільг і субсидій заборгувало ДП «Кіровоградтепло» 73,6  млн. грн. Якщо   ситуація  щодо   неплатежів   не буде урегульована найближчим часом, місто  гарантовано  матиме  проблеми із теплопостачанням на початку 2019 року через відсутність номінацій на природний газ.   


Підприємство звертається до  керівників міських установ і організацій,  мешканців міста Кропивницького із нагадуванням про необхідність неухильного дотримання платіжної дисципліни , проведення щомісячних розрахунків за послуги з теплопостачання,  недопущення накопичення  поточної   та негайної сплати наявної заборгованості за теплопостачання! Саме від дотримання вищезазначених  вимог залежить стан проходження опалювального сезону у нашому місті, саме  належний  рівень  розрахунків споживачів   забезпечує у поточному опалювальному сезоні своєчасне отримання номінацій на природний газ та стабільну роботу  теплопостачального підприємства у штатному режимі.


Сьогодні ми всі є свідками   проблемних ситуацій із забезпеченням теплопостачання   в  різних містах України, зокрема у Кривому Розі, Смілій, Херсоні, Сєверодонецьку, Первомайську, Шепетівці, які  виникли через відсутність номінацій на природний газ через заборгованість теплопостачальних підприємств перед  ПАТ НАК «Нафтогаз України»  за спожитий раніше природний газ. Для того, щоб отримати номінації для газопостачання котелень і забезпечення їх безперервної  роботи та враховуючи організаційно-правовий статус, ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»  повинно виконати  умови, що встановлені для теплопостачальних підприємств  - зокрема досягнення  рівня розрахунків за спожитий природний газ не нижче 90%.

     На даний час рівень розрахунків підприємства  з газопостачальником складає 84,6 % . Для забезпечення розрахунків на рівні  90%  та отримання номінацій   на природний газ   підприємству невідкладно необхідно сплатити  37,2 млн грн.

     В той же час,  населення міста  з урахуванням пільг і субсидій заборгувало ДП «Кіровоградтепло» 53,3  млн. грн., бюджетні установи - 1,9 млн. грн., госпрозрахункові організації – 0,9 млн. В умовах сьогодення всі повинні розуміти, що   стабільний  перебіг  опалювального сезону залежить  не тільки від теплопостачального підприємства, а й від усіх споживачів,  від дотримання платіжної дисципліни і своєчасних розрахунків, відповідальності керівників міських  установ і  організацій та  мешканців міста : немає  розрахунків – немає газу. 


Підприємство розпочало   дуже складний опалювальний сезон 2018/2019 року, в якому як ніколи постає  питання 90%  розрахунків споживачів підприємства за надані послуги.  Саме від цього показника залежить отримання номінацій на газ для  роботи котелень підприємства у штатному режимі та стабільного проходження опалювального сезону. Населення міста  з урахуванням пільг і субсидій заборгувало ДП «Кіровоградтепло»  понад 54 млн. грн..

Підприємство звертається уже не з проханням, а з вимогою до боржників підприємства – терміново погасіть наявну заборгованість – своєю безвідповідальністю ви позбавляєте належних умов життя  городян,  дітей, пацієнтів лікарень!


Опалювальний сезон на порозі. Для своєчасного його  початку, отримання номінацій на газ   ДП «Кіровоградтепло»  повинен  довести рівень розрахунків за спожитий природний газ до рівня 90% . Станом на 22.10.2018р.  ДП «Кіровоградтепло»   розрахувалося за природний газ на рівні  84%.  Щоб довести   цей показник до рівня  90%, підприємство має сплатити  40 млн. грн. З теплопостачальним підприємством повинні  терміново розрахуватися  боржники. На даний час,  заборгованість споживачів  перед підприємством складає понад 220 млн. грн.


Для своєчасного початку опалювального сезону, отримання номінацій на постачання природного газу підприємству необхідно довести рівень розрахунків перед газопостачальними , газотранспортуючими  та газорозподільними компаніями до рівня 90%.  Станом на 17.10.2018р.  підприємство має рівень розрахунків за природний газ на рівні  84%. На даний час  дебіторська  заборгованість  перед підприємством складає понад 220 млн. грн.. Питома вага  у складі заборгованості – різниця в тарифах  у сумі   понад 160 млн. грн., заборгованість по  пільгах і субсидіях у сумі 7 млн. грн.. Заборгованість населення перед підприємством   складає – 49  млн. грн.,  бюджетних установ –2,5 млн. 


ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" завершило підготовку до опалювального сезону 2018/2019 року та отримало Акт готовності роботи теплового господарства у зимовий період. Теплові об’єкти підприємства технологічно готові  до  початку опалювального сезону. Але одним із головних питань його  початку і стабільного перебігу   є своєчасні розрахунки підприємства за спожитий природний газ з подальшим укладанням договорів на постачання природного газу з газопостачальними, газотранспортуючими та газорозподільними організаціями та отриманням номінацій на газ для забезпечення роботи котелень у штатному режимі протягом опалювального періоду.

   Жорсткою умовою підписання договорів на постачання газу зі сторони газопостачальних організацій є  проведення розрахунків  за спожитий природний газ  на рівні 90%. Значна частина кредиторської заборгованості споживачів  -  борги населення, яке складає 74%  від загальної кількості споживачів підприємства. Станом на 25 вересня 2018 року  заборгованість населення за надані послуги з централізованого опалення становить майже 50,5 млн. грн. В складних умовах сьогодення, пов’язаних із суспільно-політичною ситуацією у країні та окремими кризовими явищами у галузі теплопостачання, ми повинні розуміти, що початок опалювального сезону залежить тільки від дотримання платіжної дисципліни,  своєчасних розрахунків  за спожиті енергоносії та погашення наявної заборгованості .


ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" завершило підготовку до опалювального сезону 2018/2019 року  та отримало Акт готовності роботи теплового господарства у зимовий період. Теплові об’єкти підприємства технологічно готові  до  початку опалювального сезону. Але  одним із головних питань його  початку і стабільного перебігу є своєчасні розрахунки підприємства за спожитий природний газ з подальшим укладанням договорів на постачання природного газу з газопостачальними, газотранспортуючими та газорозподільними організаціями та отриманням номінацій на газ для забезпечення роботи котелень у штатному режимі протягом опалювального періоду.

   Жорсткою умовою підписання договорів на постачання газу зі сторони газопостачальних організацій є  проведення розрахунків  за спожитий природний газ  на рівні 90%. Значна частина кредиторської заборгованості споживачів  -  борги населення, яке складає 74%  від загальної кількості споживачів підприємства. Станом на 17 вересня 2018 року  заборгованість населення за надані послуги з централізованого опалення становить майже 51,1 млн. грн.


     ДП "Кіровоградтепло" завершує підготовку до опалювального сезону 2018/2019 року. Окрім ефективного проведення ремонтних робіт одним із головних питань початку і стабільного перебігу опалювального сезону є своєчасні розрахунки підприємства за спожитий природний газ з подальшим укладанням договорів на постачання природного газу з газопостачальними, газотранспортуючими та газорозподільними організаціями та отриманням номінацій на газ для забезпечення роботи котелень у штатному режимі протягом опалювального періоду. Жорсткою умовою підписання договорів на постачання газу зі сторони газопостачальних організацій є проведення розрахунків за спожитий природний газ на рівні 90%. Значна частина кредиторської заборгованості споживачів - борги населення, яке складає 74% від загальної кількості споживачів підприємства. На початок вересня 2018 року заборгованість населення за надані послуги з централізованого опалення становить майже 52 млн. грн.


Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2020