ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Воскресенье, 2019-09-22, 12:52 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Інформація про заборгованість

Державні виконавці вилучають майно злісних боржників ДП "Кіровоградтепло"

Підприємство продовжує активну  позовно - претензійну роботу по погашенню заборгованості за послуги теплопостачання .

 

 

З 11 квітня 2013 року спільно з ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» органами ДВС започатковано проведення спільних  рейдів з метою примусового стягнення заборгованості з боржників за надані послуги з централізованого теплопостачання. 

Даний захід проводиться за підсумками спільної  наради керівництва територіальних  органів  державної виконавчої служби та керівників теплопостачальних підприємств міста Кіровограда  стосовно взаємодії  та покращення  стану погашення  заборгованості  громадянами  та підприємствами міста, відносно  яких існують судові рішення, на користь вказаних підприємств. Як відомо,  8 березня 2011 року набув чинності Закон України " Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження", який  визначає умови  і порядок  виконання рішень судів, що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню  у разі невиконання їх у добровільному порядку.

За затвердженим графіком спільна  виїзна робоча група  у складі   працівників  юридичної служби підприємства та державних виконавців   будуть   здійснювали   щотижневі спільні виїзди за місцем проживання ( або розташування)  боржників для вчинення виконавчих дій,  пов’язаних зі стягненням таких боргів.

Боржники  для початку отримали попередження з боку представників державної виконавчої служби, можливість добровільно погасити наявну заборгованість, скориставшись послугами виїзної каси підприємства.

До боржників , що мають заборгованість понад 500 грн.  та які  проігнорували вимоги щодо погашення заборгованості , були  застосовані виконавчі дії по примусовому стягненню боргів відповідно до положень Закону України " Про виконавче провадження ".

Так, у боржниці, що проживає за адресою: пр. Експериментальний, 8,  органами державної виконавчої служби описане все майно  та вилучено побутову  техніку – телевізор, DVD –плеєр ,  інші предмети побуту для подальшої реалізації  у рахунок погашення боргу.

Адміністрація ДП«Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» вкотре звертається до споживачів з проханням  терміново погасити наявну заборгованість за послуги теплопостачання !

 

 

При цьому наголошуємо, що  підприємство завжди готове піти назустріч своїм споживачам - враховуючи матеріальне становище  боржника,  абонентний відділ укладає договори реструктуризації заборгованості, але  і споживачі повинні неухильно дотримуватись своїх зобов’язань та сплачувати  нараховані платежі  у встановлений договором термін.

Проте  найкращим є варіант своєчасного сплачування всіх рахунків, адже в іншому випадку може виникнути загроза не тільки залишитися із холодними батареями у наступному опалювальному сезоні, але і  без майна.

Категорія: Інформація про заборгованість | Додав: Кировоградтепло (2013-04-12)
Переглядів: 434 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019