ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Воскресенье, 2019-09-22, 1:40 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Інформація про заборгованість

Добровільне погашення заборгованості за послуги теплопостачання – можливість уникнути примусового стягнення

     Споживачі, які мають заборгованість за надані послуги централізованого теплопостачання, можуть звернутися до підприємства з метою укладання договору реструктуризації суми заборгованості за послуги з централізованого теплопостачання, що дасть можливість погасити вказану суму в добровільному порядку і попередить стягнення зі споживача боргу в судовому та примусовому порядку. За 2014 рік ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» було укладено з боржниками підприємства 45 договорів реструктуризації на суму 370,9 тис.грн.

     Відносно боржників, які не мають бажання укладати договори реструктуризації боргу, та продовжують зволікати щодо оплати за надані послуги централізованого теплопостачання, ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» змушене звертатися до судових органів з метою примусового стягнення існуючої заборгованості.

     Так, підприємством за 2014 рік було подано до суду 73 позови до боржників про стягнення заборгованості за послуги централізованого теплопостачання на суму 484,64 тис.грн. Звертаємо особливу увагу, що при винесенні рішення судом, зі споживачів-боржників, окрім фактичної суми боргу за надані послуги централізованого теплопостачання, в примусовому порядку стягуються штрафні санкції, а також понесені судові витрати, що значно збільшує суму боргу, яка підлягає оплаті.

      Для фактичного виконання судових рішень щодо стягнення з боржників підприємства боргів за надані послуги централізованого теплопостачання, юридичним відділом підприємства разом з відділами державної виконавчої служби здійснюються спільні виїзди за місцем проживання з метою виявлення та опису майна, на яке може бути звернуто примусове стягнення під час виконання судових рішень про стягнення боргу за послуги теплопостачання.

      Так, з початку 2014 року проведено 71 виїзд на загальну суму заборгованості 406,96 тис. грн. За результатами даних виїздів описувалося та вилучалося майно боржників, було звернуто стягнення на заробітну плату та пенсії боржників та проведена ґрунтовна роз’яснювальна робота серед боржників щодо необхідності погашення боргів та примусового їх стягнення у разі непогашення.

Шановні споживачі!
Звертаємо вашу увагу, що своєчасне та добровільне погашення заборгованості за послуги централізованого теплопостачання дасть вам можливість уникнути примусового стягнення вказаної заборгованості зокрема шляхом її стягнення державної виконавчої служби через накладання арешту на рухоме та нерухоме майно, його примусової реалізації, звернення  стягнення на заробітну плату та пенсію, а також дасть можливість підприємству своєчасно підготуватися до опалювального періоду та надавати більш якісні послуги централізованого теплопостачання.

Категорія: Інформація про заборгованість | Додав: Кировоградтепло (2014-07-01)
Переглядів: 452 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019