ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Вторник, 2019-09-17, 11:41 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Інформація про заборгованість

Юридична служба ДП " Кіровоградтепло" продовжує роботу по стягненню заборгованості в примусовому порядку

Юридична служба ДП " Кіровоградтепло" продовжує роботу по стягненню заборгованості в примусовому порядку

     Напередодні початку нового опалювального сезону ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» активізована претензійно-позовна роботу по стягненню заборгованості за послуги з централізованого теплопостачання в судовому порядку з боржників, які відмовляються оплатити існуючу заборгованість добровільно.

     Попередньо боржникам надається можливість добровільно сплатити існуючу заборгованість - їм надсилаються повідомлення щодо необхідності добровільного погашення заборгованості, в яких зазначається, що у разі непогашення її в добровільному порядку, юридичним відділом підприємства буде здійснено стягнення такої заборгованості в примусовому порядку, шляхом звернення до суду та державної виконавчої служби. З початку року контролерами теплового господарства рознесено понад 68 тисяч таких попереджень.

     Якщо ж споживачі проігнорують такі повідомлення впродовж 10 днів з дня надходження, юридичним відділом ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» готуються необхідні документи для подачі позову до суду щодо стягнення такої заборгованості в судовому порядку.

     ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» попереджає, що винесення судового рішення передбачає стягнення зі споживача як основної суми заборгованості, так і 3% річних, інфляційних втрат та витрат по сплаті судового збору, що значно збільшує суму заборгованості.

     У 2014 році підприємством було подано 93 судові позови до боржників (як до фізичних так і юридичних осіб) на загальну суму заборгованості 705,5 тис. грн.

     До злісних боржників , які самостійно не виконують рішення суду по сплаті заборгованості, на підставі виконавчих листів та судових наказів застосовується примусове виконання рішення суду зі зверненням стягнення на кошти, заробітну плату (заробіток), доходи, пенсію, стипендію боржника, а також арешт, вилучення та реалізація його майна.

     При цьому, юридичним відділом підприємства разом з відділами державної виконавчої служби постійно здійснюються спільні виїзди за місцем проживання боржників з метою впровадження зазначених вище заходів. Так з початку року проведено 108 виїздів за місцем проживання боржників, загальна сума заборгованості яких складала понад 640 тис. грн..

Шановні споживачі!

Звертаємось до вас із наполегливим проханням - терміново погасіть заборгованість за послуги з централізованого опалення! Не допускайте стягнення заборгованості у судовому порядку! 

 
Категорія: Інформація про заборгованість | Додав: Кировоградтепло (2014-09-30)
Переглядів: 261 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019