ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Пятница, 2019-09-20, 6:21 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Інформація про заборгованість

Пропонуємо самостійно погасити наявну заборгованість за послуги з теплопостачання у найкоротші терміни!

Шановні споживачі ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" !
 Пропонуємо самостійно погасити наявну заборгованість за послуги з теплопостачання у найкоротші терміни!

Перебіг опалювального сезону залежить тільки від дотримання платіжної дисципліни, своєчасних розрахунків підприємства за спожитий природний газ та отримання лімітів газу для забезпечення роботи котельних у штатному режимі. Оплата за спожитий газ автоматично здійснюється з рахунків підприємства із спеціальним режимом використання, на які надходить оплата споживачів за надані послуги теплопостачання.

Не менш важливим фактором є також рівень відповідальності мешканців міста Кіровограда та своєчасно проведена оплата за послуги з теплопостачання. Проте, станом на 15 лютого 2016 року заборгованість споживачів – фізичних осіб ( населення ) збільшилася до 43,3 млн. грн.

Пам’ятайте про відповідальність за своєчасні розрахунки за послуги з централізованого опалення!

     Несплата заборгованості за надані послуги централізованого опалення у встановлені чинним житлово-комунальним законодавством строки тягне за собою звернення підприємства до суду та винесення рішення про стягнення із споживача основної заборгованості, 3% річних, інфляційних втрат та витрат по сплаті судового збору, що значно збільшує суму заборгованості.

     Після отримання виконавчих листів та судових наказів по стягненню заборгованості за послуги з централізованого опалення , відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» працівниками ДВС здійснюються наступні заходи :

  • накладення арешту на все рухоме та нерухоме майно з забороною його відчуження;

  • встановлення місця отримання заробітної плати , пенсії та звернення стягнення на них;

  • примусове вилучення майна для подальшої його реалізації.

     При цьому додатково з боржників підприємства, справи яких знаходяться на примусовому виконанні в органах ДВС, стягується 10% від суми заборгованості в якості виконавчого збору, а також відшкодовуються витрати по здійсненню та веденню виконавчого провадження .

Шановні споживачі!

Звертаємо вашу увагу, що своєчасне та добровільне погашення заборгованості за послуги централізованого теплопостачання дасть вам можливість уникнути примусового стягнення вказаної заборгованості зокрема шляхом її стягнення державної виконавчої служби через накладання арешту на рухоме та нерухоме майно, його примусової реалізації, звернення стягнення на заробітну плату та пенсію, а також дасть можливість підприємству стабільно проходити опалювальний період .

     Ознайомитися із станом розрахунків за послуги теплопостачання (поквартирно по кожному будинку) можна на нашому сайті. -->

     Запрошуємо споживачів до абонентного відділу підприємства звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість за послуги з теплопостачання. Якщо Ви заборгували велику суму та не маєте можливості сплатити її одноразово, пропонуємо звернутись до абонентного відділу для укладення договору реструктуризації заборгованості.    

Категорія: Інформація про заборгованість | Додав: Кировоградтепло (2016-02-16)
Переглядів: 277 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019