ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Вторник, 2019-09-17, 11:38 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Інформація про заборгованість

У злісних боржників ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» продовжується вилучення майна

Органи державної виконавчої служби з 11 квітня 2013 року спільно з ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» започаткували проведення спільних рейдів з метою примусового стягнення заборгованості з боржників за надані послуги з централізованого теплопостачання.

 Як відомо, 8 березня 2011 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до   Закону    України    «Про виконавче провадження»,    який визначає умови і  порядок виконання рішень судів, що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку.

За  затвердженим  графіком   спільна виїзна    робоча група у    складі    працівників юридичної служби  підприємства  та   державних виконавців  здійснюють     щотижневі спільні  виїзди за  місцем проживання   ( або розташування)  боржників   для   вчинення виконавчих дій, пов’язаних зі стягненням таких боргів.

З початку проведення цих заходів здійснено вже   70 таких виїздів, в окремих випадках проводились опис та вилучення майна боржника.

Ось і на минулому тижні , 15 серпня 2013 року працівниками ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» було проведено спільно із органами ДВС 4 виїзди  за місцем проживання боржників підприємства   для стягнення існуючої заборгованості за надані послуги із централізованого теплопостачання на  загальну суму 24,90 тис. грн.,.

Так, у боржника, що проживає за адресою пров. Фортечний 21 та має заборгованість у сумі  3518,25 грн., було частково вилучено за актом опису майно, зокрема – телевізор, а також описано інше майно,  навіть  нові шпалери у кількості 6 рулонів.

 Боржнику було роз’яснено, що у разі непогашення ним заборгованості у 5-денний термін  майно буде повністю вилучене та передане на примусову реалізацію для погашення заборгованості перед ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».

За адресами проживання інших боржників підприємства було встановлено їх місце роботи, матеріальний стан та оцінено платоспроможність. Кожному боржнику було залишено виклик про обов’язкову явку до органів ДВС, за невиконання приписів якого передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу у сумі від 340 грн. до 1190 грн.

На даний час юридичним відділом ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» готуються заяви до органів державної виконавчої служби про звернення стягнення на заробітну плату та пенсію боржників підприємства, що дасть можливість погасити існуючу заборгованість перед підприємством за допомогою примусового відрахування грошових коштів із доходів боржників.

Адміністрація  ДП«Кіровоградтепло»  ТОВ «ЦНТІ УНГА»
звертається  до  споживачів  з  проханням  не ризикувати  майном
та  терміново  погасити  наявну  заборгованість
за  послуги  теплопостачання.

Категорія: Інформація про заборгованість | Додав: Кировоградтепло (2013-08-19)
Переглядів: 356 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019