ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Понедельник, 2018-11-19, 5:10 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Інформація про заборгованість

Звернення  ДП «Кіровоградтепло»  до споживачів підприємства усіх категорій!

Звернення  ДП «Кіровоградтепло»  до споживачів підприємства усіх категорій!

 

    Для своєчасного початку опалювального сезону, отримання номінацій на постачання природного газу підприємству необхідно довести рівень розрахунків перед газопостачальними , газотранспортуючими  та газорозподільними компаніями до рівня 90%.  Внаслідок несвоєчасного проведення компенсації різниці в тарифах з Державного бюджету України, наявності багатомільйонної заборгованості споживачів за спожиту теплову енергію та послуги з централізованого опалення  станом на 17.10.2018р.  підприємство має рівень розрахунків за природний газ на рівні  84 % .

     Нагадаємо, що підприємство   не проводить розрахунки за спожитий природний газ  у ручному режимі: оплата    автоматично здійснюється  банківською установою з рахунків підприємства із  спеціальним режимом використання, на які надходить оплата споживачів  за надані послуги теплопостачання.

     Норматив перерахування коштів, що надходять як плата за постачання теплової енергії від усіх категорій споживачів на спеціальні рахунки підприємства,  встановлюється  окремими законодавчими актами і  складає  близько 80 %.

    Тобто, 80 % усіх коштів, отриманих підприємством  від споживачів, одразу  направляється як оплата за спожитий природний газ на рахунки газопостачальних,  газотранспортуючих  та газорозподільних компаній   .

     За умови погашення багатомільйонної дебіторської заборгованості, ДП «»Кіровоградтепло» мало  б можливість у повному обсязі   погасити заборгованість за природний газ, але для цього повинні виконати свої зобов’язання всі учасники схеми розрахунків : держава повинна погасити заборгованість з різниці в тарифах, бюджетні установи  та населення систематично розраховуватись відповідно до укладених договорів, а підприємство в свою чергу  з газопостачальниками.

     На даний час  дебіторська  заборгованість  перед підприємством складає понад 220 млн. грн..

     Питома вага  у складі заборгованості – різниця в тарифах  у сумі   понад 160 млн. грн., заборгованість по  пільгах і субсидіях у сумі 7 млн. грн.. Заборгованість населення перед підприємством   складає – 49  млн. грн.,  бюджетних установ –2,5 млн. 

    Шановні споживачі ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА", що мають заборгованість за послуги з теплопостачання!

     Звертаємось із наполегливим  проханням  терміново  погасити наявну заборгованість  за послуги з теплопостачання!

     Ми всі повинні розуміти, що своєчасний  початок і  стабільний перебіг  опалювального сезону залежить тільки від дотримання платіжної дисципліни,   своєчасних розрахунків  за спожиті енергоносії, отримання номінацій на газ   для  роботи котельних  підприємства у штатному режимі.  

     Звертаємо увагу боржників, що своєчасне та добровільне погашення заборгованості за послуги централізованого теплопостачання дасть можливість уникнути примусового стягнення вказаної заборгованості,  зокрема шляхом її стягнення державною виконавчою службою  через накладання арешту на рухоме та нерухоме майно, його примусової реалізації, звернення  стягнення на заробітну плату та пенсію.

     Боржники підприємства, які заборгували велику суму та не мають можливості сплатити її одноразово, можуть  звернутись  до абонентного відділу для укладення договору  реструктуризації заборгованості та уникнути стягнення заборгованості у примусовому порядку.

      Ознайомитися із станом розрахунків за послуги теплопостачання (поквартирно по  кожному  будинку) можна на нашому сайті.

 

Категорія: Інформація про заборгованість | Додав: Кировоградтепло (2018-10-18)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [84]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [163]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [43]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2018