ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Воскресенье, 2019-09-22, 12:47 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Офіційні визіти, урочисті події

На ДП «Кіровоградтепло» зустрічали представників італійського холдингу
Протягом останніх років, через хаотичне та безсистемне встановлення джерел індивідуального опалення в окремих квартирах багатоквартирних житлових будинків, зменшення до критичного рівня теплового навантаження теплотехнічного устаткування котелень підприємства гостро постає питання їх модернізації та реконструкції, що в першу чергу сприятиме значній економії споживання енергоносіїв, підвищенню рівня енергоефективності та енергозбереження під час експлуатації діючих котелень та теплопунктів.

Звичайно ж проведення таких масштабних заходів по технічному переоснащенню теплових об’єктів підприємства потребує значного фінансування- і одним із шляхів у цьому напрямку є розробка та реалізація інвестиційних проектів із залученням коштів міжнародних банківських установ.


У рамках реалізації загальнодержавних програм з питань енергоефективності та енергозбереження, за запрошенням ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» у Кіровоград завітав генеральний директор італійського холдингу « Interesco» П’єрматео Каі., який ознайомився із роботою Південно-західної, Центральної та інших котелень підприємства.

Предметна розмова директора ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» В.Гармаша та генерального директора італійського холдингу « Interesco» П’єрматео Каі стосувалась питань проведення технічного переоснащення підприємства за рахунок інвестицій та можливого залучення коштів Всесвітнього банку реконструкції та розвитку .


 

 

Остаточні висновки щодо подальшої співпраці підприємства з італійським холдингом « Interesco» будуть сформовані під час наступного візиту представників холдингу після проведення відповідних розрахунків та визначення шляхів модернізації підприємства .

Категорія: Офіційні визіти, урочисті події | Додав: Кировоградтепло (2013-11-15)
Переглядів: 361 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019