ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Воскресенье, 2019-09-22, 1:39 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Загальна інформація

Соціальний захист працівників – головне завдання сьогодення

Будь-яке підприємство зможе стабільно і ефективно працювати, якщо колектив буде об’єднаний особливим корпоративним патріотизмом – від гордості за своє підприємство, бажання віддавати свій  досвід і фахові навички для його розвитку  до впевненості у гарантованій підтримці у вирішенні будь-яких соціальних питань.

Турбота про колектив ДП «Кіровоградтепло»  є пріоритетним  завданням керівництва підприємства.  Сприяє цьому і  плідна співпраця адміністрації і профспілкового комітету .

Соціальні гарантії  обумовлені положеннями  нового Колективного договору , більшість розділів  якого  регулюють   відносини адміністрації і трудового коллективу  саме в площині дотримання встановлених законодавством норм оплати праці, встановлення гарантiй, компенсацiй, пiльг, режиму роботи, тривалостi робочого часу i вiдпочинку; умов i охорони працi, забезпечення житлово-побутового, культурного, медичного обслуговування, органiзацiї оздоровлення i вiдпочинку працiвникiв.

Відповідно до законів   України  “Про Державний бюджет України на 2014 рік ”  та "Про  оплату праці "   в частині  дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємстві    встановлені  посадові оклади та тарифні ставки  для працівників підприємства  з розрахунку мінімальної заробітної плати 1218 грн. При цьому  протягом  останніх двох років на підприємстві відсутня заборгованість по виплаті заробітної плати та не допускаються порушення термінів її виплати .

З  початку року  матеріальну допомогу у зв’язку із   тривалою хворобою  та хірургічними  операціями.отримали 11 працівників підприємства,  2  працівникам       була надана  матеріальна  допомога   на поховання .

Адміністрація  та профком  щорічно    відзначають  працівників з нагоди професійних свят,  матеріальна допомога надається   ліквідаторам аварії на ЧАЕС, воїнам - інтернаціоналістам , ветеранам  Великої Вітчизняної війни .

Для працівників на підприємстві  діє медпункт з фізіотерапевтичною  апаратурою , також відповідно  до вимог чинного законодавства з охорони праці та положень Колективного договору  за  кошти підприємства щорічно проводиться медичний огляд працівників із шкідливими умовами праці.

За сприяння адміністрації  працівники підприємства  мають   можливість лікуватись у санаторно- курортних закладах   Моршина, Хмельника, Трускавця, Миргорода, Новоукраїнки, а  вже початку червня  дитячі  оздоровчі табори  "Одіссей" (Кирилівка), "Романтик" (Скадовськ)  та “Бригантина״ (Новоархангельськ) гостинно приймуть  за оздоровчими путівками 5 дітлахів, батьки яких є працівниками  підприємства .

Категорія: Загальна інформація | Додав: Кировоградтепло (2014-05-28)
Переглядів: 318 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019