ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Четверг, 2019-09-19, 5:38 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

Безпека праці на підприємстві – на постійному контролі

 

Безпека праці  на підприємстві – на постійному контролі

    Враховуючи специфіку  господарської діяльності підприємства, особливу увагу  адміністрація ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА"  приділяє заходам щодо збереження життя, здоров’я і працездатності працівників у процесі їх трудової діяльності шляхом створення належних безпечних і здорових умов праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.

    На підприємстві діє   схема  постійно діючого оперативного трьохступеневого контролю за станом охорони праці . Забезпечення належної організації і управління охороною праці та додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці покладено на службу охорони праці підприємства, яка  координує виконання  комплексних заходів щодо досягнення безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, запобігання випадкам виробничого травматизму, профзахворювань і аварій.

     Відповідно до умов Колективного договору працівники, зайняті на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, забезпечуються за встановленими нормами спеціальним одягом, взуттям та іншими засобами індивідуального захисту, косметичними  та знешкоджувальними засобами, лікувально-профілактичним харчуванням  в порядку, визначеному законодавством.

    Працівники, зайняті на важких роботах і робочих місцях із шкідливими та небезпечними умовами праці, а також працівники віком до 21 року  щорічно  проходять  медичні огляди. в КЗ «Поліклінічне об’єднання»  згідно з договорами, укладених між ДПКТ та поліклінікою.

     На підприємство  систематично проводяться  навчання працівників з питань охорони праці та техніки безпеки. Щорічно працівники, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою та роботах зі шкідливими і важкими умовами праці, проходять спеціальне навчання та перевірку знань з питань охорони праці із складанням відповідних іспитів  спеціальній комісії

   . Іспити на знання  вимог безпеки праці, пожежної безпеки та правил технічної експлуатації  теплотехнічного  устаткування – це   комплексне обстеження професійної придатності працівників, перевірка знань посадових обов’язків, правил охорони праці, реагування в разі виникнення надзвичайної ситуації, тощо.

    Кожного року додатково проходять навчання з охорони праці інженерно-технічні працівники та адміністративно-технічний персонал, на яких покладено адміністративно-технічні функції ,З метою забезпечення заходів з  цивільного захисту,  на постійному контролі  перебуває  стан утримання в готовності до використання за призначенням сховища №40320 підприємства і пункту видачі засобів індивідуального захисту.

     У червні 2014 року , на  виконання комплексу першочергових завдань і запобіжних заходів щодо зниження ризику виникнення аварій і надзвичайних ситуацій на котельних підприємства, заплановано проведення :

1. Щоденних  контрольних перевірок  дотримання вимог  з охорони праці, пожежної безпеки, виробничої санітарії  під час проведення ремонтних робіт   працівниками виробничо- технічних  підрозділів  підприємства.

2. Проведення навчання і атестації експлуатаційного персоналу, проведення протиаварійних тренувань і інструктажів на робочих місцях,  контроль за виконанням робіт за нарядами-допусками.

3. Здійснення контролю за дотриманням техопосвідчення та діагностики основного теплотехнічного обладнання.

4. Виготовлення Паспортів технічного стану будівель (споруд) підприємства, на основі даних обстежень, проведених спеціалізованою організацією.

5. Підготовка до проведення атестації електрогазозварників, практична та теоретична перевірка знань.

6. Організація   та проведення чергового щоквартального об’єктового тренування з питань оповіщення і збору особового складу органів управління і невоєнізованих формувань цивільного захисту підприємства, у разі виникнення можливих надзвичайних ситуацій.  

Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2014-06-04)
Переглядів: 295 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019