ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Четверг, 2019-09-19, 11:19 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

Безпека праці та цивільний захист на підприємстві – на постійному контролі

     Враховуючи специфіку господарської діяльності підприємства, особливу увагу адміністрація ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" приділяє заходам щодо збереження життя, здоров’я і працездатності працівників у процесі їх трудової діяльності шляхом створення належних безпечних і здорових умов праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.

    На підприємстві діє схема постійно діючого оперативного трьохступеневого контролю за станом охорони праці . Забезпечення належної організації і управління охороною праці та додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці покладено на службу охорони праці підприємства, яка координує виконання комплексних заходів щодо досягнення безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, запобігання випадкам виробничого травматизму, профзахворювань і аварій.

     Відповідно до умов Колективного договору працівники, зайняті на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, забезпечуються за встановленими нормами спеціальним одягом, взуттям та іншими засобами індивідуального захисту, косметичними та знешкоджувальними засобами, лікувально-профілактичним харчуванням в порядку, визначеному законодавством.

     Працівники, зайняті на важких роботах і робочих місцях із шкідливими та небезпечними умовами праці, а також працівники віком до 21 року щорічно проходять медичні огляди. в КЗ «Поліклінічне об’єднання» згідно з договорами, укладених між підприємством та поліклінікою.

     На підприємстві систематично проводяться навчання працівників з питань охорони праці та техніки безпеки. Щорічно працівники, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою та роботах зі шкідливими і важкими умовами праці, проходять спеціальне навчання та перевірку знань з питань охорони праці із складанням відповідних іспитів спеціальній комісії

   Іспити на знання вимог безпеки праці, пожежної безпеки та правил технічної експлуатації теплотехнічного устаткування – це комплексне обстеження професійної придатності працівників, перевірка знань посадових обов’язків, правил охорони праці, реагування в разі виникнення надзвичайної ситуації, тощо.

     Кожного року додатково проходять навчання з охорони праці інженерно-технічні працівники та адміністративно-технічний персонал, на яких покладено адміністративно-технічні функції,.

     З метою забезпечення заходів з цивільного захисту, на постійному контролі перебуває стан утримання в готовності до використання за призначенням сховища №40320 підприємства і пункту видачі засобів індивідуального захисту, проводяться протиаварійні тренування.

Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2015-02-14)
Переглядів: 243 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019