ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Среда, 2019-09-18, 0:15 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

До уваги мешканців територіальної громади м. Кіровограда! Пропозиції до громадського обговорення .

До уваги мешканців територіальної громади м. Кіровограда!
Пропозиції до громадського обговорення .

 

         Відповідно до витягу з протоколу №18  засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке проводилось у формі відкритого слухання 13.11.2014 р., ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” пропонує до розгляду та обговорення  пропозиції щодо заходів по модернізації підприємства, які будуть включені до Інвестиційної програми на 2017 рік.

 

Пункт 1:  Реконструкція інженерних вводів житлових будинків з встановленням лічильників теплової енергії.

     Улаштування комерційного обліку теплової енергії в житлових будинках є однією із важливіших складових у справі підвищення ефективності роботи підприємств, які виробляють, транспортують та постачають тепло.

     Забезпечення обліку поставленої споживачам теплової енергії є обов'язковою умовою отримання ліцензії на постачання теплової енергії і оговорено в п. 2.1.2. «Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії»

     Обладнання приладами обліку тепла споживачів дозволить з більш високою достовірністю скласти тепловий баланс підприємства та своєчасно реагувати на недоліки, які виникають в процесі виробництва, транспортування та постачання тепла, що в кінцевому результаті впливатиме на покращення показників роботи підприємства – зниження питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів.

     Інвестиційною програмою ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” 2017 року в рамках заходу «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків з встановленням лічильників теплової енергії» планується встановити прилади обліку тепла в 254 житлових будинках.

     ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” в рамках Інвестиційної програми планує встановлювати одноканальні теплові лічильники типу ULTRAHEAT Т550/UH50-B50Q, B61Q, B65Q Ду=25, 40, 50 мм з фланцевим приєднанням та модулем автономного живлення.

     Упровадження теплових лічильників в багатоквартирних житлових будинках не заощаджує ресурсів в технічному розумінні,  але вказує на їх фактичне споживання, стимулює раціональне використання теплової енергії та допомагає на всіх рівнях вести об’єктивні розрахунки між споживачами й виробниками під час купівлі-продажу теплової енергії.

     За даними Національного університету «Львівська політехніка» встановлення на вводах тепло вимірювачів та контроль за відпуском теплоти дозволяє очікувати економію паливно-енергетичних ресурсів до п’яти відсотків від загальної кількості витрат.

 

Пункт 2: модернізація теплових мереж від котельні по вул. 20 років Міліції, 98 м. Кіровоград

     Теплові мережі від котельні по вул. 20 років Міліції, 98 було введено в експлуатацію у 1973 році. Фактичний термін експлуатації теплових мереж становить 43 роки (при нормативному 20 років). Теплові мережі фізично зношені та морально застарілі, що призводить до виникнення аварійних ситуацій, погіршення якості послуги теплопостачання та понаднормових втрат теплової енергії при її транспортуванні до споживачів.

     Інвестиційною програмою ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” 2017 року в рамках заходу «Модернізація теплових мереж від котельні по вул. 20 років Міліції, 98 м. Кіровоград» планується провести реконструкцію теплових мереж загальною протяжністю 107 м в двотрубному обчисленні із заміною на сучасні попередньо ізольовані пінополіуретаном трубопроводи та оптимізацією діаметрів трубопроводів відповідно до фактичного теплового навантаження споживачів.

     Впровадження даного заходу дозволить значно підвищити надійність експлуатації теплових мереж котельні по вул. 20 років Міліції, 98, покращити якість теплопостачання споживачів та значно скоротити втрати теплової енергії при транспортуванні.

     Використання для проведення модернізації сучасних попередньо ізольованих трубопроводів та виведення з експлуатації фізично зношених та морально застарілих теплових мереж  дозволить зменшити втрати в теплових мережах на 64,8 Гкал на рік, зменшення споживання природного газу складатиме 8,5 тис.м3 на рік, витрати води на підживлення теплових мереж скоротяться на 0,85 тис.м3 на рік.

     Загальний економічний ефект після  проведення реконструкції теплових мереж від котельні складатиме 72,1  тис. грн. при орієнтовних капіталовкладеннях 446,9 тис. грн., термін окупності проекту складатиме 6,2 роки.

 

Пункт 3: модернізація теплових мереж від котельні по провулку Давидовському, 1 м. Кіровоград

     Теплові мережі від котельні по провулку Давидовському, 1 було введено в експлуатацію у 1976 році. Фактичний термін експлуатації теплових мереж становить 40 років (при нормативному 20 років). Теплові мережі фізично зношені та морально застарілі, що призводить до виникнення аварійних ситуацій, погіршення якості послуги теплопостачання та понаднормових втрат теплової енергії при її транспортуванні до споживачів.

     Інвестиційною програмою ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” 2017 року в рамках заходу «Модернізація теплових мереж від котельні по провулку Давидовському, 1 м. Кіровоград» планується провести реконструкцію теплових мереж загальною протяжністю 75 м в двотрубному обчисленні із заміною на сучасні попередньо ізольовані пінополіуретаном трубопроводи та оптимізацією діаметрів трубопроводів відповідно до фактичного теплового навантаження споживачів.

     Впровадження даного заходу дозволить значно підвищити надійність експлуатації теплових мереж котельні по провулку Давидовському, 1 покращити якість теплопостачання споживачів та значно скоротити втрати теплової енергії при транспортуванні.

     Використання для проведення модернізації сучасних попередньо ізольованих трубопроводів та виведення з експлуатації фізично зношених та морально застарілих теплових мереж  дозволить зменшити втрати в теплових мережах на 52,4 Гкал на рік, зменшення споживання природного газу складатиме  6,8  тис.м3 на рік, витрати води на підживлення теплових мереж скоротяться на  0,126 тис.м3 на рік.

     Загальний економічний ефект після  проведення реконструкції теплових мереж від котельні складатиме 53,2  тис. грн. при орієнтовних капіталовкладеннях 446,5тис. грн., термін окупності проекту складатиме 8,4 роки.

 

Загальна сума Інвестиційної програми на 2017 рік по підприємству буде складати 6667,34 тис. грн.

 

Зауваження та пропозиції щодо зазначеного проекту  Інвестиційної програми на 2017 рік по ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” просимо надсилати  на електронну адресу підприємства kir-teplo@ukr.net, контактний телефон 56-92-07 та електронну адресу НКРЕКП box@nerc.gov.ua.    Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів.

 

 

Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2016-12-23)
Переглядів: 140 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019