ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Суббота, 2019-09-21, 0:09 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» отримало акт готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2016/2017 року.

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» отримало акт готовності
теплового господарства до роботи в опалювальний період 2016/2017 року.

      Станом на 14 вересня 2016 року підприємство завершило роботи по підготовці об’єктів теплового господарства до роботи в зимовий період,  заплановані заходи виконані на 100 %, технологічно підприємство готове до початку опалювального сезону. У міжоалювальний період підприємством були здійснені наступні заходи :

1. Проведено  поточний ремонт 20 котелень  (100% від запланованих обсягів робіт ) ,  До комплексу  робіт  по підготовці до зими  були включені     гідроопресування котлів та допоміжного обладнання, часткова  промивка котлів та водопідігрівачів, ревізія  та  вибірковий ремонт допоміжного обладнання та запірної арматури, загальнобудівельні роботи будівель та приміщень, ремонт обладнання електрогосподарства,  контрольно- вимірювальних приладів  та автоматики  та інші роботи.

 

2. Проведено поточний ремонт 119 км. теплових мереж (100% від запланованих обсягів робіт)

Комплекс  робіт  складався з  гідроопресування теплових мереж підвищеним тиском з виявленням   та заміною трубопроводів в місцях пошкоджень,  ревізії запірної арматури, сальникових компенсаторів, вибіркової заміни запірної арматури, оновлення теплової ізоляції трубопроводів в місцях пошкоджень та інші роботи.

У квітні поточного року було   проведено гідравлічне опресування 119 км теплових   мереж підвищеним тиском виявлено 58 пошкоджень ,  які усунуті із заміною  0,55 км теплових мереж, оновлено 600 м²  асфальтобетонного покриття доріг після ремонту тепломереж, встановлено 30 люків  теплових камер.

 

3.Проведено  поточний ремонт 25 теплових пунктів (100% від запланованих обсягів робіт)

Виконані роботи з  гідроопресування водопідігрівачів та трубопроводів, ревізії запірної арматури та допоміжного обладнання, проведені  ремонтні роботи 1718 м²  покрівель котелень та ЦТП, обладнання електрогосподарства, контрольно - вимірювальних приладів  та автоматики  та інші роботи.

 

4. Виконано комплекс робіт по капітальному ремонту  обладнання та устаткування теплових об’єктів , зокрема капітальний  ремонт  0,55 км теплових мереж, замінено 125 одиниць запірної арматури.

 

5. Відремонтовано по електрогосподарству підприємства 12 силових  трансформаторів, 107   силових   конденсаторів , 16,5 км. силових кабельних ліній ,551 електродвигун, відремонтовано та повірено 1696  одиниць контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.                    

 

Енергоінспекцією підприємства  ведеться контроль за   підготовкою  до опалювального періоду систем теплопостачання  з оформленням  до  25 вересня 2016 року  паспортів та актів готовності будівель та споруд, зокрема станом на 14.09.2016 р. оформлені  акти готовності загальноосвітніх   та дошкільних закладів міста ( школи та дитячі садочки ).

 

Відділом  наладки теплових мереж  ведеться підготовка рекомендацій по наладці тепломереж    котельних та  ЦТП, які будуть впроваджені до  початку опалювального періоду. Також з 5 по 14 вересня 2016 р.  на підприємстві  проведено навчання   апаратників ХВО, операторів котелень  та ЦТП  з питань дотримання правил з безпечної технічної експлуатації  теплових установок і мереж, систем газопостачання, парових   та водогрійних котлів . 

Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2016-09-14)
Переглядів: 105 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019