ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Воскресенье, 2019-02-24, 4:42 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» отримало акт готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2017/2018 року

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» отримало акт готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2017/2018 року.

      Станом на 8  вересня 2017 року підприємство завершило роботи по підготовці об’єктів теплового господарства до роботи в зимовий період,  заплановані заходи виконані на 100 %, технологічно  підприємство готове до початку опалювального сезону.

      Зокрема , у міжопалювальний період підприємством було виконано :

- поточний ремонт 19  котелень .  До комплексу  робіт  були включені     гідроопресування котлів та допоміжного обладнання, хімічна промивка котлів та водопідігрівачів, ревізія та  вибірковий ремонт допоміжного обладнання та запірної арматури, загальнобудівельні роботи будівель та приміщень, режимна наладка  котлів  та інші роботи.

- поточний ремонт теплових мереж – 109 км. Комплекс   робіт складався  з   гідроопресування теплових мереж підвищеним тиском з виявленням та заміною трубопроводів в місцях пошкоджень, ревізії запірної арматури, сальникових компенсаторів, вибіркової заміни запірної арматури, оновлення теплової ізоляції трубопроводів в місцях пошкоджень, наладки гідравлічного режиму теплових мереж   тощо.

- поточний ремонт 6 центральних теплових пунктів,  під час якого проведено  гідроопресування водопідігрівачів та трубопроводів, ревізія запірної арматури та допоміжного обладнання, вибірковий ремонт будівель та інші  роботи .

 

     На виконання запланованих заходів по  капітальному ремонту відремонтовано 0,6 км теплових мереж в двохтрубному обчисленні,    850 кв. м. покрівлі котельних та ЦТП ,  проведено заміну 125 одиниць запірної арматури котельних і теплових мереж, відремонтовано та підготовлено до експлуатації   обладнання електрогосподарства -  силові  трансформатори, конденсатори, кабельні лінії, повірені контрольно-вимірювальні прилади 

     Енергоінспекцією підприємства  ведеться контроль за   підготовкою  до опалювального періоду систем теплопостачання споживачів  з оформленням  паспортів та актів готовності будівель та споруд.

     Відділом  наладки теплових мереж   підготовлені  рекомендації  по наладці тепломереж    котельних та  ЦТП, які будуть впроваджені до  початку опалювального періоду.

    На даний час   на   підприємстві  завершується  комплектація  груп  операторів котельних та теплових пунктів, операторів ХВО, які до початку опалювального періоду пройдуть атестацію з перевірки знань дотримання правил з безпечної технічної експлуатації  теплових установок і мереж, систем газопостачання, парових   та водогрійних котлів і охорони праці.  

Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2017-09-11)
Переглядів: 134 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [163]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019