ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Воскресенье, 2019-09-22, 12:47 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» виконало у повному обсязі заходи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 р.

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» виконало у повному обсязі заходи по підготовці теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 р.

 

       Рішенням виконкому Кіровоградської міської ради від 13.05.2014 року №234 були затверджені заходи по підготовці теплового господарства ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 р.

       Станом на 18.09.2014 року заплановані заходи виконані у повному обсязі.

1. Проведено поточний ремонт 23 котелень (100% від запланованих обсягів робіт ) , До комплексу робіт по підготовці до зими були включені гідроопресування котлів та допоміжного обладнання, часткова промивка котлів та водопідігрівачів, ревізія та вибірковий ремонт допоміжного обладнання та запірної арматури, загальнобудівельні роботи будівель та приміщень, ремонт обладнання електрогосподарства, контрольно- вимірювальних приладів та автоматики та інші роботи.

2. Проведено поточний ремонт 118 км . теплових мереж (100% від запланованих обсягів робіт )

Комплекс робіт складався з гідроопресування теплових мереж підвищеним тиском з виявленням та заміною трубопроводів в місцях пошкоджень, ревізії запірної арматури, сальникових компенсаторів, вибіркової заміни запірної арматури, оновлення теплової ізоляції трубопроводів в місцях пошкоджень та інші роботи.

У квітні поточного року було проведено гідравлічне опресування 118 км теплових мереж підвищеним тиском виявлено 56 пошкоджень , всі усунуто з заміною 0,9 км теплових мереж, оновлено 1400 м² асфальтобетонного покриття доріг після ремонту тепломереж, встановлено 55 люків теплових камер, заготовлено 60 т. солі.

3.Проведено поточний ремонт 24 теплових пунктів (100% від запланованих обсягів робіт ). Виконані роботи з гідроопресування водопідігрівачів та трубопроводів, ревізії запірної арматури та допоміжного обладнання, проведені ремонтні роботи 1536 м² покрівель котелень та ЦТП, обладнання електрогосподарства, контрольно- вимірювальних приладів та автоматики та інші роботи.

 

4. Виконано комплекс робіт (100% від запланованих обсягів) по капітальному ремонту обладнання та устаткування теплових об’єктів , зокрема капітальний ремонт 0,75 км теплових мереж, замінено 379 одиниць запірної арматури,замінено 60 люків теплових камер теплових мереж, ремонт котла ПТВМ- 30М №1 та 1,5км зовнішнього електрокабелю ПЗК по пр..Промисловому,8,

5. Відремонтовано по електрогосподарству підприємства 12 силових трансформаторів, 107 силових конденсаторів , 16,5 км. силових кабельних ліній ,551 електродвигун, повірено 2150 одиниць контрольновимірювальних приладів та автоматики.

6. У рамках виконання Інвестиційної програми підприємства проведена модернізація (заміна ) 0,215 км. дільниці застарілих тепломереж канальної прокладки на безканальну з попередньоізольованими пінополіуретаном трубами діаметром -630мм. у двохтрубному обчисленні від ТК-5 до ТК-7 ПЗК по пр..Промисловому,8,

Відділом наладки теплових мереж ведеться підготовка рекомендацій по наладці тепломереж 15 котельних та 18 ЦТП, які буде впроваджено до початку опалювального періоду.

Також станом на 18.09.2014 р. на підприємстві проведено повну перевірку знань начальників, інженерів та майстрів теплових районів, працівників аварійно-диспетчерської, автотранспортної, ремонтно-будівельної, ремонтно-експлуатаційної служб , служби головного енергетика та операторів котелень з питань дотримання правил з безпечної технічної експлуатації теплових установок і мереж, систем газопостачання, парових та водогрійних котлів з подальшим складанням іспитів спеціально уповноваженій комісії .

Перевірка знань працівників з питань охорони праці на підприємстві проходила відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71 та Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці .

 
Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2014-09-18)
Переглядів: 266 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019