ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Четверг, 2019-09-19, 1:12 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

ДП"Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" впроваджує заходи по економії природного газу

ДП"Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА"  впроваджує заходи по економії природного газу

 

     16 липня  під керівництвом голови облдержадміністрації  Олександра Петіка відбулось розширене засідання колегії Кіровоградської ОДА. Основним питанням, що обговорювалось, було впровадження в області  політики енергозбереження. У засіданні колегії взяв участь і  керівник ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" .

     В складних  умовах сьогоднішніх реалій успішне проходження опалювального сезону 2014/ 2015 р. можливе лише за умови зменшення використання природного газу всіма категоріями вітчизняних споживачів. Тож  відповідно до протокольного рішення Антикризового енергетичного штабу під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства     В. Гройсмана від 27.06.2014 р. на засіданні Уряду України 09.07.2014р. була прийнята постанова Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо забезпечення населення, підприємств, установ і організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/ 2015 років».

     Відповідно до показників, зазначених у постанові, передбачається скорочення використання природного газу промисловістю та підприємствами комунальної теплоенергетики на 30%, бюджетними організаціями на 10%.

     З метою скорочення споживання природного газу до кінця опалювального сезону 2014/2015 р. на підприємстві планується реалізувати наступні технічні заходи щодо зменшення споживання природного газу:

     1.) Модернізація теплових мереж Південно-західної котельні   по просп.  Промисловий,8

     Реконструкція магістральних теплових мереж від Південно-Західної котельні до ТК-7 (пр. Промисловий, 25) із заміною   трубопроводів на попередньо ізольовані труби загальною протяжністю 0,215 км в двохтрубному обчисленні та зменшенням їх діаметрів з Д-820мм на Д-630мм у зв’язку зі зменшенням підключеного теплового навантаження, надасть підприємству можливість зменшити теплові втрати в мережах до 3%,  що в свою чергу призведе до зменшення витрат природного газу на 137,4 тис.м3/рік, а загальний економічний ефект становитиме  469 тис. грн./рік.

     Загальний обсяг зменшення споживання природного газу, після впровадження вище перелічених заходів буде складати 3461 тис. м3 на рік.

    

     2.) Режимне налагодження 31 котла  на  наступних котельних підприємства :

     Південно-західна, дитяча обласна .лікарня №1,  ПМК-37 , МУВС,  ДСТ Колос,  по вул. Яновського,58, Добровольського, 24а ,  Робоча,2 , .Хабаровська 5, Родимцева, с.Гірниче.

     Режимне налагодження котлів - один з найбільш ефективних способів енергозбереження. Впровадження даного заходу дозволить зменшити споживання природного газу котельними підприємства на 296,8 тис.м3 на рік, що складатиме 407 тис.грн.

    

     3.) Модернізація котельні   м/р "Шкільний" по пров. Давидовський,1 з будівництвом блочно-модульної котельні тепловою потужністю 9,0 МВт.

     Нова блочно-модульна котельня потужністю 9 МВт (7,44 Гкал/год), на котельні буде встановлено 6 котлів «Топаз-1500», КПД яких буде складати 93%, і їх потужність буде використовуватись фактично на 73 %.

     Річна економія споживання природного газу по зазначеній котельні становитиме 579,8 тис.м3 (30%), що складатиме 980 тис.грн.

    

     4.) Ремонт 0,9 км. ветхих та аварійних ділянок теплових мереж.  Оновлення та ремонт 500 м²  теплоізоляції трубопроводів та ємкостей  на теплових мережах та котельних підприємства. Виконання поточного ремонту 118 км теплових мереж та їх наладка .

     Впровадження цих заходів дасть можливість скоротити витрати природного газу на 1119 тис.м3 на рік за рахунок підвищення надійності обладнання теплових мереж, скорочення витоків теплоносія, зменшення втрат теплової енергії при її  транспортуванні до споживачів. Очікуваний ефект економії складе  1048 тис. грн.

    

     5.) Хімічна та механічна очистка 52  котлів  дозволить зменшити  споживання природного газу за рахунок впровадження даного заходу складає 1329 тис. м3 на рік. Очікуваний ефект економії складе  820 тис. грн.

 
Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2014-07-17)
Переглядів: 568 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019