ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Четверг, 2019-09-19, 1:13 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

Інвестиційна програма ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»: на часі питання енергозбереження та модернізації

Інвестиційна програма ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»:
на часі  питання енергозбереження  та модернізації

         ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»,  яке є найбільшим підприємством міста з надання послуг з теплопостачання і займає на ринку вказаних послуг домінуючу  позицію,   прозоро проводить свою діяльність у межах  правового поля згідно законів України" Про теплопостачання", "Про житлово-комунальні послуги" і є  всебічно підконтрольним і підзвітним Національній  комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, органам державної виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

        Протягом останніх років   підприємство активно  проводило роботу по модернізації теплового господарства, впровадженню  новітніх технологій  з експлуатації теплотехнічного устаткування.

        Ось і цього року, на розгляд чергової сесії міської ради підприємством  внесена на погодження  Інвестиційна програма  на 2014  рік. Зазначена програма розроблена та винесена на розгляд сесії відповідно до вимог  чинного законодавства,  яке зобов’язує теплопостачальні підприємства  направляти кошти, передбачені вже діючими  на даний момент тарифами, на реконструкцію та модернізацію систем теплопостачання міста Кіровограда.   

        Що ж пропонує кіровоградцям  інвестиційна програма ДП  „Кіровоградтепло”  ТОВ „ЦНТІ  УНГА” ? 

       По перше -  стабільне теплопостачання та надання мешканцям мікрорайону Нова Балашівка  послуг з теплопостачання належної якості, адже саме з цією метою буде  збудована  нова блочно - модульна котельна  по вул. Родниковій.

        На даний час опалення житлового мікрорайону по вул. Роднікова та вул. Повітрянофлотська (21 житловий будинкок та 5 бюджетних установ)    здійснюється від Південно-західної котельні, яка розташована за 2,4 км. від споживачів, через що виникають   постійні втрати теплової енергії  та постійне несанкціоноване порушення цілісності теплової ізоляції повітряного трубопроводу.    До того ж   забезпечення якісних послуг споживачам теплової енергії  через діючий застарілий трубопровід   потребують значних  витрат електроенергії, природного газу та води     і призводять до їх нераціонального використання.  

 

        Нова котельна  по вул. Роднікова вироблятиме  теплову енергію саме для належного   теплопостачання.  Роботи по будівництву блочно-модульної котельні дозволять значно зменшити споживання природного газу та  електроенергії.Одночасно підприємство виведе з експлуатації фізично застарілий зовнішній  транзитний    трубопровід  довжиною 2,4 км.

        Для мешканців багатоквартирних будинків по  вул Жадова, Попова, Пацаєва, Волкова, Беляєва, Героїв Сталінграда, Маршала Конєва ( та інших, які опалюються від Південно-західної котельні )  буде проведена модернізація   тепломережі Південно-західної  котельні по просп. Промисловому,  яку  підприємство буде виконувати власними силами , зокрема    буде проведена заміна   магістральної  мережі  трубопроводу, що з'єднує  Південно-західну котельну  з мережами, що забезпечують теплопостачання житлових будинків                   " спальних районів " .

         Ця теплова  мережа є  проблемною  - експлуатується  вже більше 35 років, протягом останніх років саме  на цій ділянці виникала найбільша кількість  аварійних ситуацій, які потребували повної зупинки Південно-західної котельні та припинення теплопостачання на декілька діб  для 50 % мешканців міста Кіровограда, а також більшості  соціально важливих об’єктів (школи, дитячі садочки, лікарні) .

        Заміна ділянки тепломережі загальною довжиною 427,0 м  забезпечить  безаварійним та безперебійним теплопостачанням  і відповідно  якісними послугами понад 50% споживачів підприємства  та зменшить споживання  природного газу та електроенергії, що у грошовому  еквіваленті  складатиме 419,48 тис. грн. на рік.  

       Окремо хочемо зазначити, що погодження та виконання заходів, передбачених Інвестиційною програмою підприємства,  не призведе в подальшому до підвищення тарифів на теплову енергію для  населення, бюджетних установ та інших споживачів, так як  кошти, що заплановані  на виконання цих заходів, передбачені у діючих з 01.01.2014 р. тарифах на теплову енергію, які на даний момент вже затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

        Після виконання підприємством зазначених в Інвестиційній програмі заходів, зокрема будівництва блочно-модульної котельні по вул. Роднікова та модернізації  теплових мереж від Південно-західної котельні,  право власності на ці  модернізовані об’єкти  буде належати міській громаді.

       Разом з тим,  підприємством  проводяться роботи по модернізації теплопостачання мікрорайону "Шкільний" з будівництвом нової блочно-модульної котельні  по пров. Давидовському,  що також  дозволить  забезпечити стабільне та безперебійне теплопостачання  мешканців та значно знизити рівень споживання  енергоносіїв.

         І наостанок, , ДП  „Кіровоградтепло”  ТОВ „ЦНТІ  УНГА”- одне із 10 міст України, яке бере участь у Міжнародному проекті " Підвищення енергоефективності у  секторі теплопостачання України", що у перспективі дозволить залучити  для виконання  заходів по реконструкції системи теплопостачання міста Кіровограда  фінансові резерви Світового банку. При цьому  процедура участі підприємства у зазначеному Міжнародному проекті не  потребує  фінансових  гарантій і зобов’язань від органів територіальної громади міста. 

Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2014-07-10)
Переглядів: 303 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019