ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Четверг, 2019-09-19, 0:51 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

Інвестиційна програма ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» - шлях до модернізації теплового господарства Кіровограда

До порядку денного чергової сесії Кіровоградської міської ради включено питання щодо погодження інвестиційної програми ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», яке є є найбільшим підприємством міста з надання послуг з теплопостачання та гарячого водопостачання і займає на ринку вказаних послуг домінуючу позицію.

На балансі підприємства 30 опалювальних котелень на газоподібному паливі сумарною потужністю 607,308 ГКал/год, 25 центральних теплових пунктів. Приєднане теплове навантаження споживачів теплової енергії складає 137,609ГКал/год. Кількість встановлених котлів - 111, з них 20 - котли з терміном експлуатації понад 20 років і потребують модернізації, 4 – потребують капітального ремонту та 2 – підлягають повній заміни.

       Загальна опалювальна площа – 1165,057 тис. кв. м.

       Протяжність теплових мереж - 150,498 км. в 2-х трубному обчисленні , з них :

       магістральні теплові мережі – 20,086 км;

       розподільчі теплові мережі – 106,575 км;

       тепломережі гарячого водопостачання - 23,837 км ;

       Підлягають реконструкції та капітальному ремонту магістральні і розподільчі теплові мережі - 26,619 км.

Як відомо, інвестиційна програма теплопостачального підприємства - це комплекс заходів, затверджений у встановленому порядку, для підвищення рівня надійності та забезпечення ефективної роботи систем централізованого теплопостачання, що містить зобов'язання підприємства у сфері централізованого теплопостачання та ГВП з будівництва (реконструкції, модернізації) об'єктів у цій сфері, поліпшення якості послуг, з відповідними розрахунками і обґрунтуваннями, а також зазначенням джерел фінансування і графіка виконання.

Що ж пропонує кіровоградцям інвестиційна програма ДП „Кіровоградтепло” ТОВ „ЦНТІ УНГА” ?

По перше - ощадливе споживання енергетичних ресурсів, коректний облік спожитого природного газу, виробленої теплової енергії та екологічну безпеку по охороні навколишнього середовища за рахунок зменшення викидів СО2 в атмосферу.

 По друге - надання мешканцям мікрорайону Нова Балашівка послуг з теплопостачання належної якості, адже саме з цією метою буде збудована нова блочно - модульна котельна по вул. Родниковій, що вироблятиме теплову енергію для опалення.

       Встановлена потужність котельні – 4,5Гкал/год.

       Приєднане теплове навантаження– 3,297Гкал/год.

       Оснащення водогрійними котлоагрегатами «Топаз -1500» ( 3 одиниці).

       Від котельної теплоносій буде подаватись в теплові мережі Промислового теплового району . Об’єм теплових мереж складе 326,0 м³. Тиск в подаючому трубопроводі буде - 0,7 – 0,72 МПа, в зворотному – 0,25 – 0,27 МПа. В якості палива буде застосовуватись газ.

На даний час опалення житлового мікрорайону вулиць Родникова та Повітрянофлотська здійснюється від Південно-західної котельні. Теплова енергія до споживачів подається по зовнішньому транзитному трубопроводу діаметром 530 міліметрів і довжиною 2,4 кілометра. Постійне несанкціоноване порушення цілісності теплової ізоляції призводить до великих втрат теплової енергії.

Роботи по будівництву блочно-модульної котельні по вул. Роднікова дозволять зекономити 232,7 тис. м3 природного газу та 250,6 тис. кВт*год. електроенергії, що у грошовому еквіваленті складатиме 1040,75 тис. грн. на рік.

Модернізація тепломережі Південно-західної котельні по просп. Промисловому від ТК-5 до ТК-7, яку підприємство буде виконувати власними силами (господарським способом) передбачає виведення з експлуатації зовнішнього транзитного трубопроводу діаметром 530 мм і довжиною 2,4 км та заміну магістральної мережі з труб Д=820 мм на труби Д=630 мм. Заміна ділянки тепломережі канальної прокладки на безканальну з попередньо ізольованими трубами загальною довжиною 427,0 м надасть можливість зекономити 173,13 тис. м3 природного газу та 24,8 тис. кВт*год. електроенергії, що у грошовому еквіваленті складатиме 419,48 тис. грн. на рік.

Загалом, реалізація заходів Інвестиційної програми дозволить зекономити в цілому по підприємству 405,88 тис. м3 природного газу та 275,40 тис. кВт*год. електроенергії, що матиме загальний економічний ефект - 1460,23 тис. грн. на рік.

Залишається додати, що вищезазначені заходи відповідають схемі теплопостачання м. Кіровограда та с. Нового, погодженої рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 12.05.2009 р. № 641 «Про погодження схем теплопостачання м. Кіровограда та с. Нового» та занесеної до реєстру схем теплопостачання населених пунктів України Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. 

Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2014-05-21)
Переглядів: 408 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019