ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Среда, 2019-09-18, 0:46 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

Інвестиційна програма ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» в очікуванні погодження на сесії Кіровоградської міської ради

Інвестиційна  програма ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»  в очікуванні погодження  на сесії  Кіровоградської  міської ради

 

      Інвестиційна  програма –  реальний шлях модернізації теплового господарства

     ДП «Кіровоградтепло» ТОВ „ЦНТІ УНГА” з метою обґрунтування запланованих витрат, які спрямовуються на капітальні інвестиції в будівництво реконструкцію, модернізацію об’єктів теплопостачання та відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012р. № 630, розробило інвестиційну програму щодо модернізації об’єктів теплопостачання на 2014 рік на загальну суму 4 817,17 тис. грн. (без ПДВ) із зазначенням обсягів та джерел фінансування заходів.

 

     Джерела фінансування

     Джерелами фінансування інвестиційної програми є – кошти, отримані підприємством від провадження діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, в обсязі, передбаченому у діючих з 01.01.2014 р. та 01.06.2014 р. тарифах на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів, які на даний момент вже затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а саме:

- плановані амортизаційні відрахування у сумі 2085,9 тис. грн., яка була доведена підприємству листом Національної комісії від 21.01.2014 р. № 240/02-08-06 та які підприємство відповідно до вимог чинного законодавства обов’язково повинно використовувати на поліпшення, модернізацію та реконструкцію своїх об’єктів теплопостачання (котелень, теплових мереж та іншого обладнання) для постійного підтримання та оновлення обладнання;

-  виробничі інвестиції з прибутку (певна частка прибутку, що утворюється від господарської діяльності підприємства та направляється для фінансування заходів інвестиційної програми, спрямованих на розвиток виробництва) у сумі 2731,24 тис. грн., яка була доведена підприємству листом Національної комісії від 21.01.2014 р. № 240/02-08-06  та які, відповідно до чинного законодавства, входять до складу діючих на даний час тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів. Виробничі інвестиції з прибутку можуть бути використані тільки на проведення реконструкції та модернізації об’єктів теплопостачання.

 

     Що буде зроблено ?

     Проаналізувавши технічний стан усіх виробничих фондів, кількість аварійних ситуацій на теплових мережах, кількість споживачів, які отримують послуги з теплопостачання у розрізі котелень підприємство визначило 2 заходи, які були включені до інвестиційної програми на 2014 р.:

- Перший етап будівництва блочно-модульної котельні по вул. Роднікова потужністю 4,5 МВт в м. Кіровоград на загальну суму 2 858,16 тис.грн. без ПДВ (загальна вартість виконання будівництва блочно-модульної котельні, запланованого на 2014-2015 р. складає 4 838,5 тис.грн. без ПДВ);

- модернізація  теплової мережі по просп. Промисловому (від ТК-5 до ТК-7) від Південно-західної котельні довжиною 427 м. із заміною діаметрів з 820 мм.    на 630 мм. на загальну суму 1 959,01 тис.грн.(без ПДВ).

- Заходи інвестиційної програми, у першу чергу, базуються на заходах, передбачених схемою теплопостачання міста Кіровограда.

     В результаті впровадження зазначених заходів  ДП «Кіровоградтепло» ТОВ „ЦНТІ УНГА” зможе забезпечити:

- надання якісних послуг з теплопостачання споживачам;

- забезпечення безаварійного та безперебійного теплопостачання споживачів;

- зменшення втрат теплової енергії;

- економію паливо-енергетичних ресурсів (економія 405,8 тис. м3 природного газу та 275,4 тис. кВт*год. електроенергії, що у грошовому виразі складатиме 971,73 тис.грн у 2014 році та 1 460,23 у 2015 році);

- невеликий термін окупності даних проектів (4,7 роки) у порівнянні з мінімальними строками експлуатації обладнання (20 років).

 

     Що отримає територіальна громада ?

     Погодження та виконання заходів, передбачених інвестиційною програмою підприємства,  не призведе в подальшому до підвищення тарифів на теплову енергію для  населення, бюджетних установ та інших споживачів, так як  кошти, що заплановані  на виконання цих заходів, передбачені у діючих з 01.01.2014 р. та 01.06.2014 р. тарифах на теплову енергію, які на даний момент вже затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

     Після виконання підприємством зазначених в інвестиційній програмі заходів, зокрема будівництва блочно-модульної котельні по вул. Роднікова та модернізації  теплових мереж від Південно-західної котельні,  право власності на ці об’єкти буде належати міській громаді.

 
Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2014-06-04)
Переглядів: 328 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019