ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Воскресенье, 2019-09-22, 12:51 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Стан роботи підприємства

Охорона праці працівників – запорука стабільної роботи підприємства

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» : охорона праці працівників – запорука стабільної роботи підприємства

     Перевірка знань працівників з питань охорони праці на підприємстві проходить відповідно до Закону України “Про охорону праці”, Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, та згідно з планом навчання і атестації персоналу на 2015 рік .

     Згідно затвердженого Плану навчання та чергової перевірки знань працівників підприємства з питань охорони праці, промислової, пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту, санітарно-епідеміологічного забезпечення та технічної експлуатації обладнання котельних, центральних теплових пунктів, теплових мереж, автотранспортних засобів у лютому 2015 проведено навчання та перевірка знань з питань охорони праці електротехнічного персоналу підприємства . Загалом навчання й перевірку пройшли 40 фахівців - електрослюсарі, електромонтери, старші майстри та майстри КВП та А, монтери КВП та А. .

     Навчання проведено відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці: “Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів ”, “Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів ”, “Правила безпечної роботи з інструментом та пристроями ”, Правила пожежної безпеки в Україні ”.

     У березні поточного року фахівці підприємства, які будуть задіяні для проведення ремонтних робіт у міжопалювальному періоді, після проведеного планового навчання пройдуть щорічну перевірку знань з питань охорони праці, промислової, пожежної і техногенної безпеки, а також з питань технічної експлуатації теплових установок і мереж, систем газопостачання, парових і водогрійних котлів .

     Програма навчання розрахована на 10 днів у рамках тридцяти навчальних годин для окремих категорій працівників. Загалом перевірку знань пройдуть 80 фахівців - слюсарі з ремонту устаткування теплових мереж, слюсарі з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів, слюсарі з експлуатації та ремонту устаткування газових об’єктів.

     За результатами перевірки знань спеціально визначена комісія засвідчить готовність працівників до виконання конкретних видів робіт.

 

Категорія: Стан роботи підприємства | Додав: Кировоградтепло (2015-03-10)
Переглядів: 204 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019