ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Суббота, 2019-09-21, 0:20 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Тарифи

ДП ”Кіровоградтепло” ТОВ ”ЦНТІ УНГА” інформує споживачів про механізм нарахування оплати за послуги теплопостачання у грудні 2016 року

ДП ”Кіровоградтепло” ТОВ ”ЦНТІ УНГА”  інформує споживачів про механізм
 нарахування оплати за послуги теплопостачання у грудні 2016 року

 

           Враховуючи численні звернення громадян з питань нарахування оплати за послуги теплопостачання у грудні 2016 року ДП «Кіровоградтепло» інформує споживачів про наступне.   

               Кабінетом Міністрів України 30.11.2016 року   затверджено постанову № 865  «Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/17 року».

          Відповідно до   п.п. 2-5  п. 1 зазначеної постанови, в разі оснащення житлового фонду міста засобами обліку теплової енергії не менше 50%, нарахування за послугу з централізованого опалення мешканцям багатоквартирних житлових будинків, не обладнаних приладами обліку теплової енергії, здійснюється на підставі середньозважених для відповідного населеного пункту показників споживання теплової енергії поточного розрахункового періоду, виставлених споживачам згідно з показниками будинкових засобів обліку теплової енергії, які перебувають на абонентському обліку виконавця послуг.

            Оскільки рівень оснащеності загальнобудинковими засобами обліку теплової енергії житлового фонду, послуги якому надає ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» становить 44 %, а відсоток лічильників, по яким здійснюються комерційні розрахунки за спожиту теплову енергію складає  лише  10 %, нарахування за послугу з централізованого опалення споживачам, у квартирах або будинках яких відсутні засоби обліку, підприємством проводиться  відповідно до п. 2 даної постанови, а саме з дотриманням вимог пунктів 40-43 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від  17.02.2010 року за № 151 та  30.10.2015 року за № 1037).

       Зокрема під час розрахунку фактичної розрахункової норми витрати теплової енергії на опалення 1 кв. метра опалюваної площі житлових будинків застосовується середня температура  зовнішнього  повітря за  опалювальний період, яка врахована у діючих  тарифах на послугу з централізованого опалення для  м. Кропивницький   і складає (-0,3°С), застосування  якої   рекомендовано листом  Міністерства регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 13 травня 2016  року №7/10-5682, та середня  фактична температура зовнішнього повітря розрахункового періоду для відповідного населеного пункту в і-му місяці.

            Зважаючи на значення коригуючого коефіцієнту (Кі)  розмір плати за послугу з централізованого опалення для населення (без лічильників теплової енергії)  щомісяця  буде різним.

            Наприклад, середня фактична температура зовнішнього повітря за офіційними  даними  Кіровоградського обласного центру з  гідрометеорології за  листопад 2016 року склала +1,56°С. Відповідно коефіцієнт, що враховує відхилення фактичних показників від врахованих у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення у                         листопаді 2016  року становить 0,898 – це менше за коефіцієнт 1, отже і розмір плати за послугу з централізованого опалення в листопаді 2016 року був меншим за встановлений середньозважений тариф 34,39 грн/м2  і складав 30,882 грн /м2.

           У грудні 2016 року, навпаки, фактична середня температура зовнішнього повітря становила  (-2,58 °С) проти (-0,3ºС), врахованих у тарифі. Коефіцієнт, що враховує відхилення фактичних показників від врахованих у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення у  грудні 2016 року становить 1,124 – це більше за коефіцієнт 1, тому і вартість 1 м² опалювальної площі виявилася вищою за  середньозважений тариф 34,39 грн /м2  і за умови безперервного отримання послуги з опалення протягом грудня місяця та за відсутності загальнобудинкових/індивідуальних приладів обліку теплової енергії, вартість опалення одного квадратного метру опалювальної площі квартири  за грудень  2016 року  склала  38,654 грн./м2.

           ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" проводить нарахування за послугу централізованого опалення в суворій відповідності  з державними нормативно-правовими документами. Тому жодних додаткових нарахувань за послугу з централізованого опалення, які вона надає мешканцям житлових будинків,  не обладнаних будинковими та квартирними приладами обліку, підприємство не проводить і робити цього не може.      

Категорія: Тарифи | Додав: Кировоградтепло (2017-01-11)
Переглядів: 390 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019