ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Понедельник, 2019-09-23, 4:28 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Тарифи

Інформація для споживачів ДП ”Кіровоградтепло” ТОВ ”ЦНТІ УНГА” про механізм нарахування оплати за послуги теплопостачання березні 2017р.

Інформація для споживачів ДП ”Кіровоградтепло” ТОВ ”ЦНТІ УНГА” про механізм нарахування оплати за послуги теплопостачання березні 2017р.

     

     Нагадаємо, до того, як набрала чинності Постанова №1037, в разі відсутності будинкових теплолічильників споживачі підприємства розраховувалися за централізоване опалення відповідно до Постанови НКРЕКП від 31.03.2015 № 1171, де бралася до уваги лише площа помешкання у кв. м без урахування температури повітря.

     У грудні 2015 року Кабінет Міністрів України змінив методику нарахування за централізоване опалення для тих будинків, де відсутні будинкові або квартирні теплолічильники. Відтак, розмір суми до сплати за опалення для мешканців будинків без теплолічильників напряму залежить від:

     -фактичної кількості діб надання послуги опалення у розрахунковому періоді в конкретному місяці;

     -відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від показників, врахованих під час формування діючого тарифу;

     -календарної кількості діб в конкретному місяці тощо.

     Сформовані абонентською службою підприємства рахунки за березень 2017 року на оплату послуг за теплопостачання, враховують фактичну кількість діб/годин надання послуги з централізованого опалення в березні 2017 року, дані Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології, відповідно до яких фактична середня температура зовнішнього повітря за період з 01 березня по 09 годину 31 березня 2017 року становить +5,73 ºС проти -0,3ºС, врахованих у тарифі (застосування цієї температури рекомендовано листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13 травня 2016 року №7/10-5682).

     Коефіцієнт, що враховує відхилення фактичних показників від врахованих у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення у березні 2017 року склав 0,657.

     Враховуючи вищезазначені роз’яснення, наводимо алгоритм розрахунку розміру щомісячної плати (П) за послуги з централізованого опалення за період фактичної кількості діб/годин надання послуги з централізованого опалення :

     

     П = ТО* К і *(n і / n і') * S; П = 34,39*0,657*(31/31)*S = 22,594 грн.* S

     де ТО – одноставковий тариф на послугу з централізованого опалення для населення (для ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» 34,39 грн./1м², встановлений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг);

     S - опалювана площа квартири споживача (м2);

     Кі – коефіцієнт, що враховує відхилення в і-му місяці фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від показників, врахованих під час розрахунку діючого тарифу.

     ni – тривалість опалювального періоду в і-му місяці, яка розрахована виходячи із річної тривалості опалювального періоду, врахованої у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення для населення у разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії (в березні 31 день);

     nі' - календарна кількість діб в березні місяці (31 день).

     Отже, вартість опалення одного квадратного метру опалювальної площі квартири в березні 2017 року складає 22,59 грн., що на 11,80 грн., або 34,3%, менше від затвердженого тарифу 34,39 грн.

Категорія: Тарифи | Додав: Кировоградтепло (2017-04-06)
Переглядів: 291 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019