ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Среда, 2019-09-18, 0:46 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Тарифи

Інформація для споживачів ДП ”Кіровоградтепло” ТОВ ”ЦНТІ УНГА” про механізм нарахування оплати за послуги теплопостачання у поточному опалювальному

Інформація  для  споживачів ДП ”Кіровоградтепло” ТОВ ”ЦНТІ УНГА”  про механізм
нарахування оплати за послуги теплопостачання у поточному опалювальному періоді

            30.11.2016 року   Кабінетом Міністрів України затверджено постанову  № 865 «Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів  обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/17 року».

      Відповідно до  п.п. 2-5  п. 1 зазначеної постанови, в разі оснащення житлового фонду міста засобами обліку теплової енергії не менше 50%, нарахування за послугу з централізованого опалення мешканцям багатоквартирних житлових будинків, не обладнаних приладами обліку теплової енергії, здійснюється на підставі середньозважених для відповідного населеного пункту показників споживання теплової енергії поточного розрахункового періоду, виставлених споживачам згідно з показниками будинкових засобів обліку теплової енергії, які перебувають на абонентському обліку виконавця послуг.

            Оскільки рівень оснащеності загальнобудинковими засобами обліку теплової енергії житлового фонду, послуги якому надає ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» становить 44 %, а відсоток лічильників, по яким здійснюються комерційні розрахунки за спожиту теплову енергію складає  лише  10 %, нарахування за послугу з централізованого опалення споживачам, у квартирах або будинках яких відсутні засоби обліку, підприємством проводиться  відповідно до п. 2 даної постанови, а саме з дотриманням вимог пунктів 40-43 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від  17.02.2010 року за № 151 та  30.10.2015 року за № 1037).

           Зокрема,  під час розрахунку фактичної розрахункової норми витрати теплової енергії на опалення 1 кв. метра опалюваної площі житлових будинків застосовується середня температура  зовнішнього  повітря за  опалювальний період, яка врахована у діючих  тарифах на послугу з централізованого опалення для   м. Кропивницький   і складає -0,3°С (застосування цієї температури рекомендовано листом  Міністерства регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 13 травня 2016  року №7/10-5682)   та середня  фактична температура зовнішнього повітря розрахункового періоду для відповідного населеного пункту в і-му місяці.

            Сформовані абонентською службою підприємства рахунки на оплату послуг теплопостачання  враховують  фактичну  кількість діб надання послуги з централізованого опалення в листопаді 2016 року, дані Кіровоградського обласного центру з  гідрометеорології відповідно до яких фактична середня температура зовнішнього повітря в період з 01 по 30 листопада 2016 року становить +1,56 ºС проти -0,3ºС, врахованих у тарифі.      Коефіцієнт, що враховує відхилення фактичних показників від врахованих у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення , у листопаді 2016 становить 0,898.

            Отже, при нарахуванні за послуги опалення спожиті у листопаді поточного року, споживачам послуг підприємства, у яких відсутні загальнобудинкові/індивідуальні прилади обліку теплової енергії, вартість опалення одного квадратного метру опалювальної площі квартири, за умови безперервного отримання послуги з  опалення протягом листопада, складає 30,882 грн.

           

Адміністрація ДП «Кіровоградтепло»

Категорія: Тарифи | Додав: Кировоградтепло (2016-12-14)
Переглядів: 205 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019