ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" Четверг, 2019-09-19, 0:59 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Головне меню

Нарахування та оплата. . .Офіційні ресурси

Форма входу

Зворотній зв'язок

Головна » Статті » Тарифи

Нарахування за послуги теплопостачання здійснюється на підставі нормативних документів

Нарахування за послуги теплопостачання здійснюється на підставі нормативних документів

      На адресу ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» надходять звернення громадян щодо  механізму нарахувань і розрахунків за послуги теплопостачання в поточному опалювальному періоді.  Відповідно до порушених питань  інформуємо споживачів про наступне.

       Підприємство при нарахуваннях за послуги теплопостачання  керується в своїй роботі постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг» від 17.10.2014 року № 146, зареєстрованою  Міністерством юстиції України 31.10.2014 року.

     Цією постановою підприємству  встановлено тариф на послуги з централізованого теплопостачання в розмірі 11,02 грн. за 1м2  загальної опалювальної площі з урахуванням ПДВ, який є середньовиваженим  тарифом за 1м2 на весь опалювальний період та не змінюється в залежності від температури зовнішнього середовища. Зазначений тариф застосовується для приміщень і споруд, не обладнаних засобами обліку  теплової енергії.

     Мешканці будинків, що  обладнані лічильниками,  проводять  розрахунки за фактично спожиту теплову енергію з врахуванням кількості годин роботи тепловикористального обладнання та середньомісячної фактичної температури теплоносія в теплових мережах.

       Згідно «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого  2007 року № 71, температура в трубопроводах водяної теплової мережі задається згідно температурного графіку, затвердженого органом місцевого самоврядування.

       Котельні ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ  УНГА» працюють згідно графіку температури теплоносія в залежності від температури зовнішнього повітря для системи опалення, тепловикористальне обладнання (мережеві, підживлюючі насоси, хімічна водопідготовка та інше) працює в звичайному робочому режимі. За рахунок неприпинення циркуляції теплоносія  температура в помешканнях зберігається згідно санітарних норм .

Категорія: Тарифи | Додав: Кировоградтепло (2015-02-13)
Переглядів: 531 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категорії розділу
Загальна інформація [34]
Інформація про заборгованість [88]
Інформація про заборгованість за послуги теплопостачання, заходи по стягненню заборгованості
Офіційні визіти, урочисті події [11]
Стан роботи підприємства [167]
Початок і завершення опалювального сезону, дотримання безпечних умов праці, аварійні ситуації, пориви та їх ліквідації, планові ремонти, випробування тощо
Тарифи [45]
Тарифи

Увага!

ВакансіїПогода

Валюта
Курсы валют Национального Банка Украины

Пошук

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019